Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čerpadlo???help


zdendam405

Recommended Posts

Zdravim všechny peugeotáky,prosím vás mam problém už jsem sem jednou psal a problém stále přetrvává!Jsem z toho opravdu neštastnej,mam peugeota 405 1,9 grd(diesel) a asi před měsícem my začal chcípat,protože se my tam dostával vzduch do čerpadla!Dal jsem nové vedení nový filtr sem koupil ten na dvoj. golfa,ale ten nevim jak tam dát,má sice dva vývody ale taky takovou díru a prostě nevim jak čim jí ucpat,tak tam mam ten původní filtr,vše sem dotáhl a přetěsnil!Ujedu zhruba 50 km zastavim,pak to chci natočit a nic,myslel sem jestli tam nevzniká podtlak tak sem i zkoušel jezdit bez víčka od nádrže ale to zas chcíplo.Takže to musim furt zalejvat naftou,jakmile to chcípne zaleju to tak to chytne a jedu zas dál dukud nezastavim zhruba za těch 50 km.Čerpadlo mam lucas.Moc moc prosím a děkuju za nějakou radu.ahoj zdendam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct, ale závadu nevidim v čerpadle , ale v tom origo filtru lépe řečeno v tý jeho pumpičce, který rádi tahaj vzduch a proto ti po zastavení padá nafta. Filtr na golfa si sice koupil, ale špatnej, už minule jsem ti psal, že musí mít pouze dva vývody, tenhle je taky sice vw, ale do ně patří ještě takový čidlo. Takže až ho budeš kupovat novej tak zvrchu musí z toho filtru jít pouze dvě ohnutý trubky a asi 6M šroubek na ovzdušnění. :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...