Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ako zistim kde su umiestnene airbagy?


pardubak

Recommended Posts

ahoj :papa

zdravím všetkých peugeoťákov. som rád, že som objavil toto fórum, pomohlo mi v pár veciach, díky.

a teraz, prečo vlastne píšem. nedávno som sa stal majiteľom P307 2.0 HDi 66kW 5dv r.v. 2/2002. auto som kupoval v bazáre, dovoz z belgicka. vraj bolo len mierne buchnuté z predu.

tak mám na vás jednu prosbičku o radu ohľadne airbagov. ako zistím, či mám v aute všetky airbagy? zaujímalo by ma, hlavne kde sa nachádzajú hlavové airbagy a postranné a odkiaľ vystrelí predný airbag spolujazdca, keď na palubnej doske je len naznačený obrys airbagu. má to tak byť, alebo tam musí byť vidno medzeru? alebo vyletí z odkladacieho priestoru?

a keby niekde chýbali, dá sa to nejako zistiť? napr. diagnostikou, kontrolkami na prístrojovke, alebo inak?

díky za rady.

[upravil dne 23.5.2007 pardubak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam, ze diagnostika by mela odhalit pritomnost airbagu, u nas polozka za cca 500Kc. Jinak volant rozeberes, podivas, spolujezdec ho mit asi bude, protoze jinak by byla poskozena cela palubka (zadne mezery tam nejsou a nemyslim ze by celou menili ...) A ted je otazka, zda-li tam co nemec.cb pise, vubec jsou z vyroby hlavove a bocni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pardubak

ako zistím, či mám v aute všetky airbagy?

díky za rady.

viem ešte o jednom spôsobe ako zistiť, či máš airbagy, dokonca by sa zistilo, či sú aj funkčné, ale radšej ti ho neprezradím, aby si to náhodou nešiel skúsiť :D:D:D

[upravil dne 17/5/2007 bladerunner]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám auto od začátku.Tak je tam asi mám.Ale zkoušet ani zjištovat to nehodlám..nemám v úmyslu jakýmkoliv způsobem je použít..:myslim:myslimZatím sem měl štěstí na to,že sem je u žádného auta neměl v činnosti.Ale každý lepší servis ti to určitě bez problémů zjistí :mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...