Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

konektor na dverach P-306 break


dodino

Recommended Posts

ahojte.prestal mi fungovat pravy reproduktor tak som otvoril dvere a pozrel ci nie je odtrhnuty kabel.bol odtrhnuty a na nestastie som odtrhol i dalsi ktory drzal len na vlasku.takze mi prestal fungovat i central.chcel som to zaletovat ale je to na takom blbom mieste ze sa tam neda dostat.ide o konektor ktory vychadza zboku a na sa nasrobovat na zastrcku na dverach.tie kable su tam asi zaliate a treba asi kupit novy konektor aj s kablami.vymienal to uz niekto z vas doma alebo sa to da aj inac riesit?co moze stat taky konektor aj s kablami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dodino

ahojte.prestal mi fungovat pravy reproduktor tak som otvoril dvere a pozrel ci nie je odtrhnuty kabel.bol odtrhnuty a na nestastie som odtrhol i dalsi ktory drzal len na vlasku.takze mi prestal fungovat i central.chcel som to zaletovat ale je to na takom blbom mieste ze sa tam neda dostat.ide o konektor ktory vychadza zboku a na sa nasrobovat na zastrcku na dverach.tie kable su tam asi zaliate a treba asi kupit novy konektor aj s kablami.vymienal to uz niekto z vas doma alebo sa to da aj inac riesit?co moze stat taky konektor aj s kablami?

sundej dveře z pantů, budeš mit supr přístup, pak to lehce opraviš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svazek se dá opravit ale není to dobré, v místě kde se to nejvic ohýbá uděláš spoje. U Peugeota se dá koupit original opravný díl -část svazku dveří za 2700 kč. Je tam ten velký konektor, upravený vývod z něj pod jiným uhlem zalitý z měkčího materiálu a trčí z něj cca 30 cm nových kabelů. Vyvěsit dveře, odstřhnout starý zlomený a podle barev jen předělat . Spoje dostaneš do jiného-lepšího místa. Je to spravené na pořád. Pokud budeš chtít napíšu ref. číslo na objednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

uz som to opravil.asi 45 min.prace.vyrezal som s tej fajky nozom zhora otvor a uvolnil som tie dva roztrhnute droty asi 2 cm.potom som tie z karoserie trochu povytiahol a spojil cinom.poriadne som to stiahol gumovou paskou a ten vyrezany otvor zalial silikonom.potom som fajku dal na miesto a cely konektor-samca i samicu pootocil aby sa pri otvarani dvery co najmenej ohybali droty.uvidim pokial to bude fungovat .ked dlho nie tak si objednam ten konektor v prispevku predomnou.niektore opravy sa zdaju byt zlozite ale natreba sa bat do toho pustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...