Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blikající kontrolka ruční brzdy


Medvěd

Recommended Posts

Tak nevím - je to normální nebo je problém a mám začít něco řešit???

Dneska jsem potřeboval na chvilku vyběhnout z auta, zatáhl jsem tedy ručku, ale současně nechal auto nastartovaný - a tu jsem zjistil, že mi po chvilce začala kontrolka ručky občas blikat (ne nějak dramaticky, řekněme cca co 2 vteřiny na chvilku zhasla a při tom si jemně pískla). Jde mi o to, jestli to je normální nebo jestli to třeba nesignalizuje slabé obložení na paknách ručky.

Ví někdo o co go???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Komisare - nerozumíš mi. Já měl to auto na cca minutu tou ručkou zabržděný a v tom to blikalo - když jsem odbrzdil, vše bylo O.K.

zkontroluj množstvi brzd. kapakiny,popř. kontakty co jsou na víčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zatáhneš ručku, měla by se rozsvítit její kontrolka na palubce a pípnout. Občas se mi stane že místo svícení sem tam blikne a PP mi píše čas od času info o malé hladině brzdovky.

Brzdovka je ale OK a celé je to způsobeno vadným čidlem. Neřeším to.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rafko

A co poviete na to? Ked sa mi teda tak kontrolka rozsvieti pri pretoceni kluca aj ked mam rucnu brzdu povolenu, pp nenapise nic, hladinu brzd. kvapaliny mam v poriadku no kontrolka zhasne az po nastartovani...JE TO V PORIADKU? CO POVIETE?

Samozřejmě že je to v pořádku, tak jako mazání a dobíjení musí po nastartování zhasnout, je to kvuli kontrole žárovky, pokud by nesvitila tak se nedozvíš že je někde chyba;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak nevím - je to normální nebo je problém a mám začít něco řešit???

Dneska jsem potřeboval na chvilku vyběhnout z auta, zatáhl jsem tedy ručku, ale současně nechal auto nastartovaný - a tu jsem zjistil, že mi po chvilce začala kontrolka ručky občas blikat (ne nějak dramaticky, řekněme cca co 2 vteřiny na chvilku zhasla a při tom si jemně pískla). Jde mi o to, jestli to je normální nebo jestli to třeba nesignalizuje slabé obložení na paknách ručky.

To je v pořádku,mě to samé a je to proti skleroze,či blbosti

Ví někdo o co go???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...