Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

klimatizácia


PaloLM

Recommended Posts

Souhlas s OK 406, taky mě to ze začátku překvapilo. Ale funguje to takhle: máte nastavenou určitou teplotu, třeba 21 stupňů, dojedete domů a vypnete motor. Klima je chytrá, a když je druhý den ráno o dost nižší teplota (nevim přesně o kolik stupňů) než vašich včerejších 21, tak se sama zapne na poslední nastavenou teplotu. A to je vše, tak mi to vysvětlili v servisu a většinou to tak funguje. Takže žádné strachy!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to bude tak, ako hovoríte, lebo vnútri som mal nastavené 18 C von bol asi 23 C, takže sa elektronika postarala o to aby aj skutočná teplota vnútri bola tých 18 C, pretože interiér bol prehriaty od slnka, kto by to povedal, že tá klíma je taká chytrá:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám automatickou klimu a manželka manuální.Tím pádem jsem měl možnost to porovnat v různých situacích.Já osobně dávám přednost manuálce !! Je pravda,že automat v dnešní době je vcelku chytrá vymoženost,ale nechci aby za mě rozhodoval nějakej "microprocesor" !:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leitlik

No já mám automatickou klimu a manželka manuální.Tím pádem jsem měl možnost to porovnat v různých situacích.Já osobně dávám přednost manuálce !! Je pravda,že automat v dnešní době je vcelku chytrá vymoženost,ale nechci aby za mě rozhodoval nějakej "microprocesor" !:xvul

ale optimální vstřikování paliva, rozložení brzdných sil, ESP a třeba nastavení barev v televizi necháš na "mikroprocesorech" žejo?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leitlik

jasně jde to,ale po nastartování ti vždy zapne automatika,teda alespoň mě. A to mě celkem se.. !;)

[upravil dne 13/5/07 Leitlik]

Tak si ji vypni a máš klid. Nastartuješ a vypneš, než se bude aktivovat. Po nastartování to několik sekund trvá, než se sama zapne, tak ji mezitím vypneš a je to.:myslim;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Leitlik

jasně jde to,ale po nastartování ti vždy zapne automatika,teda alespoň mě. A to mě celkem se.. !;)

[upravil dne 13/5/07 Leitlik]

Tak si ji vypni a máš klid. Nastartuješ a vypneš, než se bude aktivovat. Po nastartování to několik sekund trvá, než se sama zapne, tak ji mezitím vypneš a je to.:myslim;)

a nebo ji vypnes jeste pred startovanim :papa Tak to resim ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm ja mám takúto otázku už sa mi zopárkrát stalo že som mal zapatú klímu odparkoval som na auto pražilo slnko cca 20min a v aute bol dosť zvláštny zápach môže za to klíma???? lebo sa mi aj zdá že ak pri jazde vypnem klímu nejak mi behne do auta zas ten smrad a potom to prestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...