Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řadička


Pišta

Recommended Posts

Ahoj Pežoťáci. CHtěl bych zkrátit řadičku u kupéčka. Viděl jsem to myslím u OK406 vypadá to moc pěkně. Pilkou to nepujde.Vyndávat se mi to nechce,jsou tam ty lanovody. A ještě jak pořádně nato přidělat novou kouli aby se neotáčela. Pod tou originál je takový nalisovaný plast. tak ten tam už nenalisuju. dík. Pišta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pišta

Ahoj Pežoťáci. CHtěl bych zkrátit řadičku u kupéčka. Viděl jsem to myslím u OK406 vypadá to moc pěkně. Pilkou to nepujde.Vyndávat se mi to nechce,jsou tam ty lanovody. A ještě jak pořádně nato přidělat novou kouli aby se neotáčela. Pod tou originál je takový nalisovaný plast. tak ten tam už nenalisuju. dík. Pišta

vnitřek auta pořadně zakryj ,fakt maximalně , i sklo a strop, vem flexu a je to, kouli jsme pak lepily lepidlem na okna + primer samozřejmě. drží to doteď , bylo to na mé byvalé 309.nešla totiž za žadnou cenu vyndat.foto bohužel nemám.Ale jestli ho potkám tak to vyfotim, zkratily jsme ji asi o 10 cm, pak jsem si dlouho zvykal . Pravdou je že bych to už nikdy neudělal. Ale byl jsem mladý a .... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pišta

Dělal jsem to jednou taky pilkou ještě na Škodě,ale ouf,ouf:mad:No pokusím se.:bojim

To víš, to se musí ručně ale flexou je to hned.Záleží na tobě, co si vybereš, jestli uklidit celý interier a nebo jen vysát kousek okolo řadičky. Ale když si to potom spočítáš, tak flexou to máš hned ale pak půl hodiny uklízíš auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jí taky piloval, deset minut práce, nic hroznýho. akorát sem pořádně oblepil spodek tý tyče, aby mi ty piliny nepadaly dovnitř mechanizmu (i když nevim jestli mají šanci někam propadnout...?). zkráceno asi o 2 cm, víc jsem se bál, aby řazení nebylo nepohodlný, když tam strkam za 3 a za 5.

to OK406: píšeš 3,5 cm, je to ještě snesitelný? kolik měříš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

já jí taky piloval, deset minut práce, nic hroznýho. akorát sem pořádně oblepil spodek tý tyče, aby mi ty piliny nepadaly dovnitř mechanizmu (i když nevim jestli mají šanci někam propadnout...?). zkráceno asi o 2 cm, víc jsem se bál, aby řazení nebylo nepohodlný, když tam strkam za 3 a za 5.

to OK406: píšeš 3,5 cm, je to ještě snesitelný? kolik měříš?

Já mám normální řadičku a zatím mi plně vyhovuje. A vysoký jsem jako Komisar;):D Navíc mám loketní opěrku, takže mám ruku na ní položenou a v pohodě ředím:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...