Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový lak


Kamart

Recommended Posts

Celolak v peci aby lak stal za to pocitej kolem 30 tacu jinak dil kolem 2500 a pokud to mas metalizu tak se musej delat rozstriky do dalsiho dilu....neni to vubec levna zalezitost.Jinak upozornuju...metaluzu doma nenastrikas aby to nejak vypadalo.na to potrebujes odsavaci pec, jinak tam budes mit plno prachu....a ta priprava na lak taky neni zrovna jednoducha :D jinak kilo metly pocitej kolem tech 1800 pokud to mas perlet to znamna strasne jemne zrno tak budes muset pritlacit kolem 2300 kilo.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, jaký chceš mít výsledek, a jestli máš metalízu.

Rozhodně bych to svěřil alespoň vesnickému opraváři, vyber si podle referencí, poptej se známých.

Vesnický opravář dělá za pár stovek, tady ten u nás dovede hezky i metalízu - ale barvy si donesu namíchné od profesionálního lakýrníka. Barva 400 ml spray za 450 a lak 400 ml spray za 450.

Profesionální lakýrník dělá díl asi za 3000 Kč. Kterého si vybrat, to ti poradí v karosárně (oni mají nejvíc praktických zkušeností s kvalitou/cenou lakovny).

Sám bych se do toho nepouštěl, přece jen to chce praxi, tmelit, brousit, lakovat. Ale to už jak chceš...

A ještě něco: jestli jde o 205, tak do toho neval moc peněz, auto tím na ceně nezíská.

[upravil dne 11.5.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Mam lepsiho profika kerej dela dil za 2.5 ;o) Hradec Kralove jinak ja si auta na lak pripravuju sam a pak mu to dam jenom ostrikat v boxu.....usetrim tim dost penez, ale je to drina ta priprava....opravdu tvrde vydelane penize no.:roker

Jestli pises "auta", tak to souhlasim, ja nejvic nesouhlasim s tim, kdyz to nekdo dela poprve a jen jednou - predstav si prvnacka, kdyz pise prvni pismena - tak asi dopadne prvni lakovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vozim Francii uz neco prez rok a za tu dobu uz sem mel prilezitost setkat se s dost autama....za ten rok sem pripravoval cca 15 aut na lak z toho 3 celolaky a pak drtiva vetsina se strikalo trictvrte auta.....tohle se clovek nenauci za rok...porad v tom mam nejaky nedostatky, ale troufam si rict ze moje priprava je slusna.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja po bouracce uz 2x jsem resil lakyru.....No zjistil jsem ze nastrikat dil by stalo 2000 a ZALEZI podle toho jestli je dobrej nebo spatnej to znamea vykytovat, bousit a tak..... Rekl mi ze kdyby ten dil se nemusel zarovnavat tak t udela 1 dil za 1000Kc a rozbity dily{od kaminku} a tak za 2000-2500. Podle pracnosti........ Jinak doma bych to nedelal, je to vopruz, potrebujes komoru, kde se neprasi, a otazky je jestli ti to pujde......

A to oblepovani, sundavani dilu :bojim to je teda vec...........A dalsi kdyz uz strikat tak cely jinak to neni stejna barva..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mišak

kde stoji litr metalizi 1200?Po mě chtěli 1800 sem stoho zmaten:nevim

Psal jsem litr nemetalízy, metla je samozřejmě dražší. Jinak mě stál sprej metalízy 400ml cca 280,- Kč v Praze :super

Omluva za to že sem si nevšim sem to nějak rychle přečet:papa

achjo 400ml metalizi za 280kč:nevim

[upravil dne 13/5/07 Mišak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Omluva za to že sem si nevšim sem to nějak rychle přečet:papa

achjo 400ml metalizi za 280kč:nevim

Bylo to bez dokladu a navíc v obchodě, kde nakupujeme barvy na mašiny, takže asi trochu ze známosti. Jinak mi tam říkali litr barvy na fávo (taková ta tmavší červená) za cca 1100-1200,- Kč. Na metalízu jsem se radši neptal, ale zase takovej rozdíl v tom nemají :myslim

EDIT: 3dcl metly na moje auto v kelímku mě stálo 400,- bez dokladu...;)

[upravil dne 13/5/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...