Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odvodnění paliváče P306 1,9D


Prunerl

Recommended Posts

Lidí i když je to triviální dotaz:Neporadími někdo jak odvodnit palivové čerpedlo na mojí Pegyně???Popřípadně vyměna palivového filtru.Mám ho krátce a experimenotvat se mi nechce.Nemám na to hlavně ani moc čas takže to chci zvládnout během chviličky.Poradíte mi někdo prosím?????:myslim:rollJinak motor je 1,9D 50 KW r.v.1998 a je to combi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Prunerl

Lidí i když je to triviální dotaz:Neporadími někdo jak odvodnit palivové čerpedlo na mojí Pegyně???Popřípadně vyměna palivového filtru.Mám ho krátce a experimenotvat se mi nechce.Nemám na to hlavně ani moc čas takže to chci zvládnout během chviličky.Poradíte mi někdo prosím?????:myslim:rollJinak motor je 1,9D 50 KW r.v.1998 a je to combi

Pokud vim existuje nějaký připravek na odvodnění palivového systému, ale zkušenost nemám. Jinak výměna palivového filtru je otázka chvilky.. Někde tady na fóru se dočteš i o umístění na tvým autí..;)

Btw.: Jak víš že v něm máš vodu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cerpadle je z leve strany ze zadu takova zelena mrcha.....vypousteci kohoutek....to se jenom otevre, nechas vytect to co tam je a pak to zas utahnes....a vymena filtru- uvolnis imbusy na cerpadle[nahore] a jednoduse ten filtr vyndas, je taky fajn vycistit tu banku technickym benzinem a ve spod jsou takovy plastovy kravoviny tak si vem sroubovak s hadrem a vyskrabej ten bordel.....A pak tam soupni novej filtr a je to hotovy....No a napumpuj parkrat balonek aby se to naplnilo....tot vse.. Otazka 10min:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...