prazak

Pásy pro 3. řadu - sw

11 posts in this topic

Milí kolegové, kromě záslepek ve 3. řadě, kterých se nemůžu zbavit (odkaz na diskuzi o nich ZDE, jsem zjistil, že během přestavby asi ti holomci odstranili vzadu i pásy. Chci se proto zeptat, jestli je všichni u eswéček ve 3 řadě máte (myslím po stranách pod okénky), nebo máte taky jen pás nahoře ve stropě. Díky

Ve stropě mám určitě, po stranách jsem si ještě nějak nevšiml. Mrknu a dám vědět.

...

Jo, tak tam mám vzadu tři. jeden ve stropě a dva po stranách.

[upravil dne 11.5.07 Ferin007]

Mám SW, verzi s odpočtem DPH (černá poslední okna) a mám vzadu 3 pásy pro tři sedadla. Po odstranění přepážky bych mohl sedadla do třetí řady bez problémů nasadit, ale ještě jsem tu potřebu neměl....

Původně zaslal: Velickin

Mám SW, verzi s odpočtem DPH (černá poslední okna) a mám vzadu 3 pásy pro tři sedadla. Po odstranění přepážky bych mohl sedadla do třetí řady bez problémů nasadit, ale ještě jsem tu potřebu neměl....

Pro 3 sedadla vzadu? Do třetí řady jdou dát přece jen dvě sedadla... :) Máš tedy po stranách pásy za těmi černými okénky?

Původně zaslal: Ferin007

Ten pás ve stropě je pro prostřední sedadlo ve druhé řadě. ;)

Myslím, že jde velmi dobře použít i pro 3. řadu. Jak to máte ale s těmi postranními?

Mám samozřejmě tři pásy pro druhou řadu sedadel a pro třetí řadu dvou sedadel mám dva pásy po stranách sloupků. Napsal jsem to v předchozím příspěvku nesrozumitelně, tak pardón!:mad:

prazak: "Použít" pro třetí řadu asi pude, nicméně svoji funkci asi moc plnit nebude. :bojim

Původně zaslal: Ferin007

prazak: "Použít" pro třetí řadu asi pude, nicméně svoji funkci asi moc plnit nebude. :bojim

To je tedy radost. Ta přestavba mě už pije krev... Neznáte někdo nějaký vrak, ze kterého by se daly ty zadní pásy vyjmout a použít?