Guest ZILA

blbost ale pomaha

21 posts in this topic

ŠTOUB

Sn%C3%ADmek%20083.jpg

ORIGINAL KLUČ

Sn%C3%ADmek%20084.jpg

MOJ KLUČ

Sn%C3%ADmek%20085.jpg

ZOSPODU

Sn%C3%ADmek%20086.jpg

ZBOKU

Sn%C3%ADmek%20087.jpg

Moc šikovná věcička, kdy to bude v E-shopu? :super

Přidává to i nějaký koně?

[upravil dne 10/5/07 Vertex]

Jak často vyndaváte rezervu? :)

Jinak fajn nápad - kdyby to bylo na původním klíči, tak je to ideální - nač vozit další bazmek, když by o mohlo být už na konci původního klíče?

fakt sikovna vecicka, nechces mi taky jednu udelat?

Původně zaslal: komisar

já bych přivařil očko a je to kliku použiju od heveru a očko se dá použít pokud něco vezete tak to k tomu přidělat .

Hlavní je aby ten závit byl super namazaný a šel zlehka,pokud je rezavej tak ti nic nepomůže jen autogen:papa

Kdeže kde je hever haaaaaaaa asi v rezerve čooo? :myslim

:D:D:D asi hej :D:D:D

ja v 406 mal tieš v rezerve v kufru ale tu je v rezerve pod autom

Mooooooooc šikovné :super To si pořídím,protože ten klíč na kola je úplně nanic.Chtěl jsem s ním odšroubovat kolo (přehazoval jsem zimní za letní) a ten "klíč"jsem ohnul a kolo nepovolil (utahovali mi kola v pneuservisu :D ),ještě že se mi to stalo doma :D:papa

Jo a hever mám taky v rezervě :potlesk

[upravil dne 11.5.07 Pepito]

na povoleni pouzivam tu tyc k heveru, presne tam pasuje a jde to s ni v poho. prece si nebudu kazit pomer vykon/vaha:D

nemusim mne stači že manželka si bez namahi poradi aj s rezervou :P:P:P:P:P:P

To máš šikovnou manželku :):) Ta moje by si na to spíš někoho zavolala jak ji znám :):)

No, nápad dobrej - ale co to zkombinovat s klíčem na kola, který krásně zapadne do otvoru pod zadníma dveřma? Pokud něco takovýho zrealizuješ, tak bych měl zájem - i když rezervu vlastně vůbec nevozím (jezdím denně cca 60km 30 tak a 30 zpátky a pocestě sou asi čtyři pneuservisy - jako nouzovku vozím spray na dojetí)

Pepito : A originální klíč na povolování jsem taky ohnul ;);) Postavil jsem se na něj a on se pomáááálinku ohnul, a ve finále uplně odpadnul. Jó, kvalitní ocel je kvalitní ocel . A při výměně kol (šroubů) je prý dobrý to před našroubováním stříknout měděným sprejem.

Tanagy: stim připojenim tych dvou kliču je problem stim okroužkem pak tam na origo miest nevleze ,oskoušeno na delši tyčce hold smol:nevim:D:D:D:D:D

koukám že to má naprosto stejnej "mechanismus" jako 106ka :D Mě ani ten standart klíč nevadí, rezervu sem zatim sundával jen jednou nebo dvakrát, abych se přesvědčil v jakym je stavu :)

Ale co mě štvalo byla spíš pevnost toho origo klíče - u prvního šroubu co sem se snažil povolit se klíč ohnul o zhruba 10° :D Tak sem ho hezky pohladil, uložil zpátky do kufru a jel do obchodu pro ten křížovej :D

ja jsem minulej tyden origo klic zlomil v tom svatu. Tak jsem nazhavil svarecku a svatil poradne. Ted se ani nehne:D

Mohl bys to začít vyrábět ve velkém, určitě by zájemci byli:-) super věcička:super

Původně zaslal: Escaper

ja jsem minulej tyden origo klic zlomil v tom svatu. Tak jsem nazhavil svarecku a svatil poradne. Ted se ani nehne:D

Ja ten svuj klic svaroval asi 8x, nez jsem prezul vsecky kola... (nekecam), ted uz jsem si sehnal jiny a doma uz nic prezouvat nebudu :D:D:D

ZILA: krasny zlepsovak :mrk

[upravil dne 23/5/2007 Pata]