Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přidávání biopaliva do nafty - vliv na HDI


Trundik

Recommended Posts

:xvul znám mnoho lidí kolem mě, kteří HDI (cerpadlo) odrovnali ježděním na EXTOL (extra lehký toplný olej), který atmosferickým a turbodieslovým motorům (s čerpadlem bosch) nevadí. Ale to je mimo. Nadruhou stranu znám člověka, který do Laguny s motorem HDI ředil naftu se stolním olejem, najel na tom 140tkm a s motorem nikdy problém neměl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Ale olej a ethanol - to je trochu rozdíl. Na západě se přimíchává už dávno, HDi je tam jak much a nikdo si na to eště nestěžoval. ;)

Ale s tím olejem to můžu potvrdit. Na západě, když vyletěla cena ropy, se na něho jezdilo ve velkým a OK.

jj, němci na to jezdí běžně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přiznavam ale ja nejezdil sem na rostliňak spíš ostatní oleje škoda, že už knim nemam přistup už zase jen nafta:papa Docela sem začal prohledavat net kvuli předělaní auta na olej samozřejmně dvě nadrže, tepelný vyměniky a všechno kolem dokola da se to udělat za 7000Kč a když udělaš něco doma tak i levněji.

V České republice existuji dvě čerpací stanice s rostliným olejem.Sam ministr Bursík ma své služební auto předělano na RO.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Jo přiznavam ale ja nejezdil sem na rostliňak spíš ostatní oleje škoda, že už knim nemam přistup už zase jen nafta:papa Docela sem začal prohledavat net kvuli předělaní auta na olej samozřejmně dvě nadrže, tepelný vyměniky a všechno kolem dokola da se to udělat za 7000Kč a když udělaš něco doma tak i levněji.

V České republice existuji dvě čerpací stanice s rostliným olejem.Sam ministr Bursík ma své služební auto předělano na RO.:cool:

Nevíš náhodou kde přesně ty čerpací stanice jsou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Bursík jezdí na RO?!?!!:grr Ted mám zkaženou náladu!!Vždy jsem byl spokojenej ,že mě do kopce nechtějí zakaždou cenu předjíždět a drží se cca 7 m za mnou a působí spokojeně!!! Nenávidím zelené zpátečníky. Asi začnu hledat jinou alternativu pro svůj friták:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...