Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ložisko v zadním kole


Petr X

Recommended Posts

Mam prosbicku, moc se v tom nevyznam, jak to tam je delany, ale huci mi lozisko v pravem zadnim kole.

Kdyz mi rekli, ze nove stoji 3800, tak jsem malem omdlel.

Nevite nekdo typovy oznaceni nebo neco takoveho, kdyby treba bylo mozne sehnat nejakou levnejsi nahradu?

Nebo nevite nekdo, co s tim udelat nebo jak to vyresit, abych do toho nemusel tolik investovat? - vrakac, atd.

K cemu muze az dojit, kdybych s tim jezdil, dokud to pujde? Jakej to muze mit nasledek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

zkus autokelly, reknou ti presne typ a jako clen (pokud jsi) PC mas slevu. jinak pokud s tim budes jezdit na doraz, tak se jednou zakousne a muze zrusit i jiny soucastky...VYMENIT

V autokelly prave stoji 3800 :-( A je lepsi menit obe, coz je docela darda, i kdyby bylo o neco levnejsi. :myslim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jsem se neptal :) zeptam se ...

Nevim, jak to tam v tom kole presne je a je mi jasny, ze je asi blbost tam lisovat pouzity lozisko treba z auta z vrakace, ale kdybych se rozhodl to tak nejak udelat a pouzit k tomu jinou 406ku, co vsechno bych musel z te 406ky vzit, abych se vyhnul koupi noveho draheho loziska? Snad ne celou zadni napravu :) Nevim, jestli jsem se spravne vyjadril, ale snad nekdo pochopite, jak to myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při koupi auta mi to dělalo strašný kravál,nechal jsem vyměnit obě,cena za jeden náboj 3800, a mám klid.Nejdřív ale zkus dát jiné pneu,zda ti to nedělají gumy,po přezutí na zimáky to úplně ztichlo,teď mám vzadu Barum a hluk se opět zvětšil,až je dojezdím už tam určitě nepůjdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autokelly prave stoji 3800 :-( A je lepsi menit obe, coz je docela darda, i kdyby bylo o neco levnejsi. :myslim:(

No ja som kúpil auto a bolo tam vymené len pravé zadné ložisko. To som zistil keď som otvoril obe. Lebo ľavé som už musel meniť ja. Tiež som si myslel že to majú Frantíci lepšie vymeslené ale holý prd. Je to celý náboj a vonkajšok tvorí obruba na ktorej je uchytený zúbkovaný kruh na abs Inak ja som kúpil celé zadné koleso aj s dobrými paktňami a valčekom za 1500Sk takže dobrá cena. Ak vieš z akého auta /koľko malo nabehané/ tak si kúp aj z vraku. Zatiaľ neľutujem. Nájdi môj príspevok. Je tam viac o tom.

čauko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...