Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Policie, alkohol a zadržení řidičáku..


stalmik

Recommended Posts

Ahoj všem Peugeoťákům. Je to cca dvě hodiny co mě sebrali řidičák za jízdu pod vlivem alkoholu. Nadýcháno 0,6 promile. Byl jsem na krvi a sepsali jsme protokol.

Je to námět na diskuzi s připomínkama a zkušenostma vás, kteří jste třeba tento problém někdy řešili. Čekám na verdikt a počkám si tak 14-30dní než mi přijde obsílka..

Sem idiot (daleko horší slovo), který neví co teď může čekat...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Máš docela odvahu sem napsat, že jsi jel pod vlivem...

Proc odvahu? Potrestany uz je a stat se to muze ledaskomu... Pokud mel dve pivka a po 5 hodinach nekam jel... nemuze vedet jestli uz ma vsechno vyfiltrovano....

2 stalmik: Mas to pekne na prd, bez ridicaku a navic jde o trestny cin.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Proc odvahu? Potrestany uz je a stat se to muze ledaskomu... Pokud mel dve pivka a po 5 hodinach nekam jel... nemuze vedet jestli uz ma vsechno vyfiltrovano....

2 stalmik: Mas to pekne na prd, bez ridicaku a navic jde o trestny cin.:(

1. Potrestaný není - jen přistižený

2. Někomu se to stát nemůže

3. Kde jsi zjistil, že měl 2 piva?

4. Vědět to nemůže, to ovšem neznamená, že poleze za volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

1. Potrestaný není - jen přistižený

2. Někomu se to stát nemůže

3. Kde jsi zjistil, že měl 2 piva?

4. Vědět to nemůže, to ovšem neznamená, že poleze za volant.

1. Potrestany uz je - sebrali mu ridicak! Akorat bude jeste neco nasledovat...

2. Promin, nevedel jsem ze jsi dokonaly!

3.Rikal jsem pokud, nerikam, ze je mel. Zatim vi jen on sam co vsechno mel.

4. Pokud si myslim, ze uz mi alkohol vyprchal a potrebuju nekam jet, tak jedu. Samozrejme je to moje riziko a musim za to umet nest nasledky... jeste ze existuji alkulacky. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

1. Potrestany uz je - sebrali mu ridicak! Akorat bude jeste neco nasledovat...

2. Promin, nevedel jsem ze jsi dokonaly!

3.Rikal jsem pokud, nerikam, ze je mel. Zatim vi jen on sam co vsechno mel.

4. Pokud si myslim, ze uz mi alkohol vyprchal a potrebuju nekam jet, tak jedu. Samozrejme je to moje riziko a musim za to umet nest nasledky... jeste ze existuji alkulacky. :super

Zajímavý je, že se dříve nebo později ozve někdo s narážkou "nevedel jsem ze jsi dokonaly!".

Víš jak to je? Nejsem dobytek, abych lezl vožralej za volant - s dokonalostí to nemá nic společnýho. Ale klidně se tady zastávej koho chceš. Až ti nějaký prase, který musí chlastat a pak leze za volant, sestřelí tátu, jako se to stalo mně, tak třeba změníš názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Zajímavý je, že se dříve nebo později ozve někdo s narážkou "nevedel jsem ze jsi dokonaly!".

Víš jak to je? Nejsem dobytek, abych lezl vožralej za volant - s dokonalostí to nemá nic společnýho. Ale klidně se tady zastávej koho chceš. Až ti nějaký prase, který musí chlastat a pak leze za volant, sestřelí tátu, jako se to stalo mně, tak třeba změníš názor...

Tak to jsem nevedel, to je mi lito.

Nezastavam se toho kdo leze ozraly za volant, taky to nedelam, ale proste se clovek muze splest v usudku, citi se v poho, ale jeste ma neco v krvi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trestny cin je to az od 0.7, pokud me pamet neklame.

tabulky jsou hezka vec, ale vsimnete si dodatku pod vetsinou z nich - uvazuje se normalni, zdravy jedinec definovane vahy atd... => vetsina lidi odbourava alkohol jinak, staci se blbe vyspat, byt hladovy, ... ... takze dat dve dvanactky, mrknout do tabulky a za X hodin rict ze nic nenadycham je odvaha.

taky zalezi jak se pije, je rozdil kopnout pet panaku na ex, nebo pet panaku behem nekolika hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu to moralizování, ve spoustě civilizovaných zemí je hranice alkoholu 0,5 - 0,8, která není tolerováno pouze při způsobení dopravní nehody. Takže se veřejně přiznávám, že si běžně dám k obědu desítku a nemám z toho fakt výčitky, nehledě na to, že bych jí při svém zvyku na alkohol stejně nenadejchal (ověřeno).

¨Samozřejmě potom nejedu pilu někde na okresce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak to jsem nevedel, to je mi lito.

Nezastavam se toho kdo leze ozraly za volant, taky to nedelam, ale proste se clovek muze splest v usudku, citi se v poho, ale jeste ma neco v krvi...

Hm, vůbec jsem to sem neměl tahat - nechal jsem se unést.

Zpátky k tématu: splést se může, to jo. Ale těch 0,6 mi přijde jako poměrně dost na "zbytkáč" a nevím jak ostatní, ale mně je kolikrát mizerně i když jsem po tahu a nepiju (dělám řidiče ostatním) - a to se mi vůbec nejede dobře.

Celkem by mě zajímaly podrobnosti, které tady stalmik nepíše - jak to vlastně všechno bylo. Ovšem podle toho, jak sám sebe nazval, to vypadá, že si je dobře vědom toho, že za volantem neměl co dělat.

Ad množství - 0,6 promile by podle mých informací nemělo být považováno za trestný čin (ale jestli na to existuje přesný výklad, to netuším).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...