skupko

Skupko inzenyrem na dalsi rok

14 posts in this topic

Mno ludkovia....tak je to tu!

Samozrejme ako vzdy, aj tentokrat som nieco nestihol :D.

Akosi som sa 30.04.2007 rozhodol, ze do 02.05.2007 tu diplomofku asi fakt nedopisem (najma ked mala este iba 15 stran), rozhodol som sa preto poziadat o odklad odovzdania diplomovej prace asi o dva tyzdne. Vsetko by bolo v poriadku, ak by na tej ziadosti nesmel chybat podpis veduceho prace, ktoreho som v pondelok 02.05.2007 samozrejme nezastihol. V utorok bol sviatok, tak v stredu rano som ihned kontaktoval veduceho diplomovky s mojou ziadostou. Ten mi ju podpisal bez problemov. Problemom bol len veduci katedry...v den terminu odovzdania diplomovych prac uz ziadne ziadosti neprijmal....:aut:aut:aut:potlesk

Takze sa pripravujem na promocie na dalsi rok ;):papa:aut (no malilinka sanca je robit ich este toho roku v septembri :D).

:myslim:myslim

...no jo stava sa, ale uz niesom studentom TU....ukoncil som vseeetky skusky, takze uz len diplomofka, statna skuska a promocie :D:roker

no keby si nesedel po kaviarniach z hnusobou a zilovcamy tak by si to stihol:D

Keby si si nebol pre techničák v Košiciach tak by skupko možno nemal ani dôvod ísť na tú kávičku :P:D (a ja som sa mohol vtedy lepšie vyspať z opice :D )

skupko: ja bakalarku uz odevzdal, v patek me ceka posledni zkouska a 14.6. to vypukne :mrk:mrk:mrk :D:D:D

no to musíte být pořadně hloupy když vám nestačí osm tříd základky!:D:D:D

ja mam len 4 triedy zakladnej, a predsa nehadzem petardy do ohna :)

kdybys to delal, byl bys tam letel za nima....

hnusoba : ...tnx, konecne sa mam na koho vyhovorit...ZILA? pocujes?....a ozaj akoze Zila bol pre technicak? Nebola pren nahodou Erika? :D:D:D:D

PaTa : congratulations....;)

Pe.Tr : ...teraz neviem kedy Ti mam tresnut....dnes, zajtra, pozajtra...? :D:D:D:D:aut:aut ...inak som taky mierumilovny cloviecik :aut len toto je akosi prilis citliva tema :D:D:D:roll

tomyka : akosi tie 4 triedy nepoznat...fakt som si myslel, ze ich mas aspon sest...taky mlady inteligentny a sikovny clovek, kto by to bol povedal? a normalne rozmyslam...treba mi ten titul? :D:D:D:D:D

aaa vidim, ze sa musime coskoro stretnut...aby Ste mi porozpravali ten zazitok s petardami a ohnom a bagrom a chlastom a zrazom.... ;):papa:potlesk

Původně zaslal: skupko

tomyka : akosi tie 4 triedy nepoznat...fakt som si myslel, ze ich mas aspon sest...taky mlady inteligentny a sikovny clovek, kto by to bol povedal? a normalne rozmyslam...treba mi ten titul? :D:D:D:D:D

Šikovný? Veď ešte ani palivový filter na Corse nevie vymeniť :D:D:D

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: skupko

Šikovný? Veď ešte ani palivový filter na Corse nevie vymeniť :D:D:D

haaaaahaaaaaaa:D