Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupil jsem 306XS, napadla me jedna vec..


Mat3s

Recommended Posts

Naaahodou ja ti to schvalim me by se to libilo...jsem pro takovou raznejsi zmenu, ale je fakt ze bych se asi trochu bal, prece jenom ta stribrna je nejlepsi barva kerou tvoje 306 mohla potkat ver mi....prach a spina na tom neni moc videt a hlavne je to krasna barva ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Já bych to nenatíral. Kapotu a střechu v žádném případě. Kola také ne. Bude to vypadat pod obraz. Podívej se SEM, tohle se mi líbí. Natření kapoty, to by bylo moc.

Pokud chceš tmavá kola, kup origo černé elektrony. Máš pěkné auto, tak ho nezkaž. Už to nepůjde vrátit zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz, tak si nech udelat treba na strese airbrush - treba sachovnici, to vypada m´pekne, jinak to takhle nepras, to tam muzes dat rovnou viper pruhy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dobách mého mládí to byla móda - haubny černé, nebo střecha tou koženkovou barvou s podélnými pásky na bocích, jakože spoje. Když nad tím uvažuješ, jistě máš nějakou cenovou relaci a co se pak tedy zamyslet nad fólií. Bude to chránit i proti kamínkům a když se ti to nakonec znelíbí, tak ji sundáš a máš pod ní původní netknutý lak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...