Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přísady do oleje


fEdeS

Recommended Posts

Mate nekdo zkusenosti s temi pripravky, co se pridavaji do motoru spolecne s olejem?Slibuji zvyseni vykonu a snizeni spotreby a treni a ja nevim co jeste, kolega z prace to do svyho favouse nalil a nestezuje si...tak nevim...ma to cenu?

mam najeto uz skoro 200 tis....takze by to nebylo od veci. fds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle téma už tady bylo, dokonce snad i pod stejným názvem. Zkus si to vyhledat, tehdy jsme se nad tím poštěkali docela obstojně...

Jen pro úplnost dodávám, že jsem nepřítelem všech podobných \"zázračných vodiček\" a jiných sraček, a do svého auta nic takového neleju ani zadarmo. Mým názorem je, že motor, který je OK, nic takového nepotřebuje, a motoru, co je zralý na GO, to stejně nepomůže...

Ale, je to samozřejmě každého věc, co si do svého auta koupí či naleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalitní olej a včasný výměny.Jedinej spolehlivej recept. Né snad že by ty sračky ublížili, ale za ty pracy neudělaj s motorem téměř nic. Je to prostě kategorie \"zázračná vodička na růst vlasů\" nebo WS nezničitelné kuchyňské nože...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to tu do dvou threadů psal, přečti si tohle-celý včetně \"dokumenty, hodnocení\"

http://www.olejservis.cz/militec/

já to tam mám a zatim si nestěžuju, motor měl cca 150tkm, celý se to ztišilo, zklidnilo, zvětšila se komprese a hlavně to vůbec nebere olej. Najel jsem na tom zatim 2tkm takže těžko hodnotit z douhodobýho hlediska. I když můj názor je taky ten, že pokud se ti motor zdá ok, táhne, běží plynule, nemá díru v plynu, nekouří, nebere olej, tak bych tam nic nelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Na toto téma zde bylo celkem dost názorů. Pokud je motor OK tak bych tam opravdu nic nelil a když něco tak třeba ten Milotec hlavně aby to nemělo pevné částice nebo elementy, které motor ucpávají a ten se pak hůř maže a přidírá.

Milotec tyhle částice nemá a tak si myslím, že se není čeho bát. Já mám třeba Mi16 a taky tam nic nedávám jen kvalitní olej a včasně chodím na výměny a motor má na kontě 147000 Km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor zatim slape...Ja tam vlastne nic lejt nechtel, jen pro zajimavost, protoze kolega si pochvaluje jak nejakej tenhle super pripravek ze svajcu nalil do svyho facka a zaclo to lip jezdit....No moje kara lita 200 takze neresim...olej jsem vymenil -polosyntetika - ale pac to mam tak pul roku a pri vymene tam oleje moc nebylo. resp. pod dolni ryskou a uplne cernej, tak jen doufam ze v nem nebylo treba 30 tis km....jinak dik fds

[Editován dne 1/9/03 fEdeS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...