Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moc vysoky predok


Lavak_Bob

Recommended Posts

Ahoj uz dlhsiu dobu ma trapy jeden problem.Ako som na auto dal 16ky disky zda sa mi predok dost od zeme :myslim tak by som chcel nejaku radu co by som tam mohol hodit.Rozmyslam nad nejakym decentnym lizatkom ale neviem ako by to vyzeralo na starom modeli. Skuste nieco navrhnut najlepsie aj s fotom. Dik moc.

p.s. nechcem ziadne tuning radlice na zimu :) Chcem to len opticky znizit ;) Ale pripadne nejakemu decentnemu a lacnemu narazniku sa branit nebudem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Jako to se ti zda vysoko po te co jsi tam dal 16ů kola? Jake jsi tam dal gumy??? Jinak lizatko, jiny naraznik, nebo zkracene pruziny.

Gumy su 205/45. Vcera som stal na parkovysku vedla novsieho modelu mal sice 15ky ale bol krasne pri zemi kym mne pod autom trci diera :)

Skratene pruziny urcite nie uz teraz je to dost tvrde.

Nejake typi na to lizatko pripadne naraznik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

a neni to tak, ze mas spis klesly zadek ? :) ja se vam divim, mam svou 605 docela vysoko, a jsem za to sakra rad, ze muzu vzdy na kazdy obrubnik najet az na kola a nikdy nedru, panbuh je mi svedkem !

Zadok je relativne ok. Ono je vlastne cele auto trocha zdvihnute.Ale ten predok tam vyznie az moc.Chce to nejake lizatko len neviem presne ake...Nejaky tuning naraznik nechcem lebo by to vyzeralo ako pluh na odhrnanie snehu...to by som potom musel kupit aj prahy a zadny spojler a to je uz na mna moc.Okrem toho pouzivam auto na kazdodenne vozenie po meste a to by tym plastom asi moc nesedelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Podle mě ti nic jiného než nižší pružiny nepomůže, když tam dáš lízátko nebo větší nárazník, bude to vypadat jak německej tank Tygr. Já řeším stejný problém u mojí 306 1.6/2001, rozhodl jsem se pro nižší pružiny a pak ještě menší úprava nárazníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...