Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

centrál z 309ky?


Kamart

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, jestly by šlo namontovat centrální zamykání z p309 do p205, i kdyz v té 205 puvodne nebylo, a zda by někdo věděl jak zhruba na to?dik;)

Jo a ještě bych chtěl koupit nový kola lae jaksi nevím jaké mají označení...neví někdo jaka je ta rozteč nebo co se to znaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaké centrální zamykání myslíš ? Na DO ?

205 měla mj. mechanické zamykání na jednom svazku s ovládáním elektrických okýnek.

Záleží ale, jestli ti elektroinstalace toto podporuje - mě stačilo vyměnit jenom svazky (+ relé do pojistkové skřínky) ve dveřích a mám elektrická okýnka s přípravou na mechanický centrál.

Pak už jenom přehodit mechanismus zamykání a máš to (možná to má 309 jiné - zkus hledat)

Ale vzhledem k věku 205/309 - myslím, že to nebude valně fungovat.

Dnes tam spousta lidí dává Jablotrony apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

Chtěl bych se zeptat, jestly by šlo namontovat centrální zamykání z p309 do p205, i kdyz v té 205 puvodne nebylo, a zda by někdo věděl jak zhruba na to?dik;)

Mno já tam kdysi dal k plné spokojenosti kompletní Jablotron.

Začal jsem Rex-em jako zabezpečovačkou, imobilizérem a alarmem s dálkovým ovládáním, pak přidáním dalšího relé a jablotroňácké sady začal i zamykat a nakonec přidáním posledního relé i mrkat blinkrama.

Je to celé v klasické GL - takže se tahaly i veškeré dráty.

jediný problém je, že skoro nezbylo místo na relé denního svícení - teď se velmi blbě zavírá pojistková almárka :-(

[upravil dne 9.5.07 RichVa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky dokupoval Jablotron na 4dveř. Všechno vesměs v pohodě instalace akorát u zadních dveří je to trochu horší přístup a upevnění ale jak na to přijdeš tak je to v pohodě.A u předních dveří jsem měl přímo od výroby dvě díry na uchycení serva a přesně seděli i na rozteče.Jen jsem musel dát větší podložky.

A kabeláž jsem si natáhnul extra.Je ale pravda že u pojistkový skříně je nic moc místa když tam máš už třeba čidlo na denní svícení apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

A kabeláž jsem si natáhnul extra.Je ale pravda že u pojistkový skříně je nic moc místa když tam máš už třeba čidlo na denní svícení apod...

Já skončil s pomocnými relé (na blinkry) a řídící jednotkou centrálu od Jablotronu dole za rádiem. Místo pod volantem u pojistkové almárky už bylo zabrané relém imobilizéru (ten samotný je na pravém podběhu v motoru aby řval venku) a silovým relém co vypíná tvrdě 12 voltů pro většinu věcí na palubě (takovej tel silněj červenej drát). No a a nad pojistkovou almárkou je relé denního svícení.

Ještě jsem kdysi uvažoval o elektrickém stahování oken, ale jeho řízení už skoro není kam dát a pak už není aktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...