Honzzza

Střešní roletka nefunguje

7 posts in this topic

Zdravim,

tak mám první problém se svojí 307. Přestala se mi otevírat po stisknutí tlačítka střešní roletka. Koukal jsem do manuálu, o jaké pojistky se jedná, a zjistil jsem, že je to pojistka č. 9 (30A) a společně s roletkou jsou na této pojistce i přední okna. Ty však fungují.

Předpokládám tedy, že když fungují, problém nebude v pojistce, ale někde jinde. Můžete mi někdo poradit, než se obrátím na servis?

Díky

Je to v návodu. Přesně si to teď nevybavuju, ale někdy se může stát (např. když roletka do něčeho "narazí"), že se zastaví a už "nefunguje". Je ji pak potřeba reinicializovat. Přesnej postup je tam popsanej.

Tak nevim,

prozkoumal jsem návod, našel jsem sekci panoramatická střecha. Zde bylo jen něco o deaktivaci ochrany proti přiskřípnutí. Zkoušel jsem tedy postupovat podle návodu, ale clona se ani nepohnula. Mám ji stále zataženou. Můžete mě zkusit nějak navést?

Nic víc nevím. Eště se mi to nestalo a návod u sebe nemám. Co odpojit a znovuzapojit baterku?

Nemohl by být problém ve spínači? Většinou pomůže odpojit vypínač a prostříknout WD sprayem a vše zase funguje. Rozhodně bych to udělal než bych šel do servisu.

No jo, ale já jsem celkem nešika a nevim, jak bych ten spínač páčil. A co to je WD spray? :myslim

Baterku zkusim odpojit a uvidim, co to udělá. Ale příští měsíc stejně mám kontrolu po 20ti tis., tak to kdyžtak vydržim do servisu, ať se mi na to mrknou.

Jinak rozhodně díky za rady.

Vyřešeno.

Auto jsem nechal prohlídnout v servisu, v rámci garančky. Problém byl v odpojeném konekturu někde pod tapecírunkem na střeše. Tak mi to spravili a pohoda.