Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zesilovac jiskry


hrobak

Recommended Posts

Prosim o radu,

mam P 205 1.2 benzin rv.91

Auto mi prestalo jet. V servisu mi dali starsi zesilovac jiskry. Po 10 km odesel. Vratil jsem se zpet. Dali dalsi zesilovac jiskry a zjistili, ze se v jedne zasuvce spatne prevadi proud a tim padem to odpalovalo ten zesilovac. Dali me opet starsi a najeli asi 30 km. Pote jsem s autem najel radove cca 150 km bez problemu. Jenom auto cukalo a to mi rekli, ze je vstrikovac (dotaz, ketry jsem pokladal ve CT 21.08.03). Vcera jsem auto po zhasnuti nenastartoval. Jiskra nejde a benzin take ne. Stejne jako predtim nez jsem dal do servisu. V servisu mi poradili dat uplne novy zesilovac a na 110 % to bude ono.

Nesetkal se s tim nekdo ? Bojim se aby mi ten novy za 2000,- neshorel za 500 km, protoze vydrzi neco vic a pak zase odejde a 2000,- budou v ...

Poradte mi prosim..

HROBAK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Tak to netušim cím by to mohlo být ale na elektřinu pozor je to pěkný svinstvo. Nech si ty obvody proměřit elektrikářem a pak můžeš problém řešit dál ale dát tam nový díl a čekat co to udělá .... nevím ale je to docela risk a vyhozený penize. Může to bejt blbej drát něco podobného. Je to na tobě ale sázel bych na jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...