Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

třepe se auto


PANASONIX

Recommended Posts

Původně zaslal: MPavel

Mě to dělá též. Svíčky NGK, krokovací motorek je na cestě...

Zdravím tě.. Koukam taky s tim máš pořád něco co? Ale ten motorek mě fakt pomohl.. A svíčky taky, pak sem poštěloval napnutí lanko plynu a taky to pomohlo ještě jsem objednanej na měření lambdy na středu ráno a mam objednaný palivový filtr. Potom už zbývá jediné. Zapalovací rampa:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: MPavel

Mě to dělá též. Svíčky NGK, krokovací motorek je na cestě...

Zdravím tě.. Koukam taky s tim máš pořád něco co? Ale ten motorek mě fakt pomohl.. A svíčky taky, pak sem poštěloval napnutí lanko plynu a taky to pomohlo ještě jsem objednanej na měření lambdy na středu ráno a mam objednaný palivový filtr. Potom už zbývá jediné. Zapalovací rampa:)

Jojo. Pořád něco. Ono teda normálně to jezdí pěkně, ale já jsem v tomhle strašný perfekcionista....

Doufám, že ten krokáč pomůže. I když zdá se mi, že ten dosavadní funguje aspoň nějak. Když jsem měl vyhozený dekl na škrtící klapku tak jsem nastartoval a hýbal s plynem na klapce. Krokáč se normálně zavíral a otevíral jen mi bylo divný že jen o malinko. Nevím ale jak to má vypadat když krokáč skutečně funguje...

Plynové lanko jsem taky pošteloval na základě tvých dotazů. Zjistil jsem, že se mi úplně neotevírala škrtící klapka. Seřídil a hned to jde lépe za plynem. Svíčky mam staré asi půl roku a zapalovací rampa si myslím, že bude OK. Necuká při záběru. Lambdu taky nechám přeměřit.

Jo a abych neměl výměnu krokáče tak jednoduchou tak jsem při jeho vymontování a zpětném namontování když jsem ho čistil strhnul závit na šroubku...

[upravil dne 8.5.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...