Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vzduchový filtr


Miku

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

a price?

tiž by som to chcel vedieť.

Dnes som behal po Púchove a zháňal ceny na filtre:

palivový cca >400SK

vzduchový cca>400Sk

kabínový to isté.

Ten kabínový som pozeral ostatnú sobotu a vyzerá, že nebol menený ešte vôbec. Inak za kusy papierov dosť vysoké ceny rátal som tak cca 200Sk za každý filter. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny filtr, cenu tipuju tak kolem 500Kc, ze? Vidim, ze jsi to vyresil stejne jako ja, dal jsi ho do puvodniho airboxu bez vrchniho deklu, dobry napad ho posunout vic dopredu, ja to sani asi budu predelavat cele, tak nakonec bude vypadat trochu jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by ajven

kabínový to isté.

Ten kabínový som pozeral ostatnú sobotu a vyzerá, že nebol menený ešte vôbec. Inak za kusy papierov dosť vysoké ceny rátal som tak cca 200Sk za každý filter. :papa

A menis aj ten molitan na dekli? Moj bol uplne rozpadnuty, teraz jazdim bez neho, ale dam si tam obycajny molitan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to f3Rd@ : přesně ses trefil :super , je to ten větší na dvoulitry se středovou dírou. Ještě najezdím nějaké km a pak se rozhodnu , jestli ho nechám (asi ano :aut). Pocitově si myslím , že je to lepší :roker . Pak udělám malé odstínění , jelikož stejně ještě z turba jde vzduch přes IC.

to Yantschi : kabinový jsem vyřešil takto viz obr :

je použito speciální rouno na měniče

post-0-14109595618914_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten molitan už tam dávno nemám, jelikož se mi rozpadl. Tak ty tam máš mřížku?? Vypadá to, že je pouze napnuté. Já chci vyndat ten filtrační papír a místo něho tam dát to rouno. Ale někde byl i návod a tam ještě dával černý uhlíkatí filtr (např. fritové hrnce, digestoř apod.). Takže ten tam nemáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta mřížka je tam nutná ! Jelikož rouno (nebo jiný materiál) by mohl nasát ventilátor a bylo by to v p....i ! Když vytáhneš ten papír opatrně z toho původního rámečku ( nebo uděláš z plechu nový ) , tak klidně použij třeba 1,5 ( 2,5) mm měděný drát a vypleť to jak raketu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako první (po koupi auta) jsem tam měl uhlíkový,strašně rychle se zašpinil a tak jsem tam poté koupil obyčejný. I ten mi však vydržel rok a už mě to nebavilo ho neustále čistit ! Takhle jenom vytáhnu rouno a dám další ( a za ušetřený peníz si koupil "sportovní" vzduchový :D ).

To víš , když ti jezdí kolem nákladní auta z hlínou z Nošovic , tak si rád,že kabinový ti nepustí ten prach a o to jde především :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Stalmik: já se v tom nehrabu, jen dělám běžnou údržbu a k tomu využívám poznatků z fóra P-C. ;)A jak jsi dopadl s rampou??;);)

Jasný já taky udržuju.. Pořád :D No s rampou.. V úterý jedu na kompletní diagnostiku s nejnovějším softwarem. Vyjedou mi všechny průběhy v grafech a vše mi změří i ručně tak jsem zvědavej jestli objeví nějakou chybu ale konečně někdo kdo mi to zkontroluje komlet všechno na nových mašinách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bagr: konečně někdo , kdo rozumí pivu :super:D:super

Zkuste se projet po cestě , kde před vámi jezdí na pole vyvážet ornici (jezdit jenom po městě nebo dálnici,tak filtry moc neřeším)

Jinak poznatky ze "sportovního" filtru - kolem 3000 ot. má motor výrazně "dravější" zvuk a líp reaguje :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...