Sign in to follow this  
Followers 0
lobosb

URVANA SRUBA (vyriesene)

19 posts in this topic

Cauko dnes sa mi podarilo urvat jednu srubu pri dotahovani predneho kolesa na 307cke.môzem na tom jazdit ked to ma teraz len 3 sruby?A ako dostanem ten styft vonku aby som tam mohol nasrubovat novu?

[upravil dne 10.5.2007 lobosb]

Jezdit na tom můžes sice opatrně a jen v nutných případech ale jde to taky sem to měl když jsem jezdil s tátovo Octavií. Zajel jsem ale do pneuservisu a tam si s tím poradili. Stálo mě to nový šroub + práci..

Původně zaslal: lobosb

dakujem skusim to:roker

Ale vážně bacha chce to mít ty tři fakt utažený a kontrolovat radši před každou jízdou.. ;)

Pak dej vědět jak si dopad :papa

Původně zaslal: lobosb

Cauko dnes sa mi podarilo urvat jednu srubu pri dotahovani predneho kolesa na 307cke.môzem na tom jazdit ked to ma teraz len 3 sruby?A ako dostanem ten styft vonku aby som tam mohol nasrubovat novu?

že tys měl špenát?:D!

v servise to vyvrtali a vytiahly 15min roboty:potlesk uz mam 4 sruby:D

:xvul

2 stalmik: "tatovo ocktavii? mi to napadlo?" Co to do prdele je? Cesky by to neslo?! Kam jsme se to dopracovali, takhovyhle patvary. Fuj, se divim ze to nekomu vubec leze z pusy.... Nejhorsi kdyz to jeste slysim z TV.:bojim Nerikam ze jsem v cestine expert, to spis naopak, ale tohle me vytaci! :grr

P.S.: neber to osobne!

Původně zaslal: f3Rd@

2 stalmik: "tatovo ocktavii? mi to napadlo?" Co to do prdele je? Cesky by to neslo?! Kam jsme se to dopracovali, takhovyhle patvary. Fuj, se divim ze to nekomu vubec leze z pusy.... Nejhorsi kdyz to jeste slysim z TV.:bojim Nerikam ze jsem v cestine expert, to spis naopak, ale tohle me vytaci! :grr

Překlepy jsou lidský nemyslíš?? Vim jak se píše Octavia :D

Původně zaslal: stalmik

Překlepy jsou lidský nemyslíš?? Vim jak se píše Octavia :D

Myslím ,že spíše záleží na obsahu rady než na pravopisu.

Vazne jsem nenarazel na pravopis, ale na styl a skolovani.

Misto tatovo oktavii to ma byt tatovou oktavii a misto mi to napadlo - me to napadlo!

Vazne jsem nenarazel na pravopis, ale na styl a skolovani.

Misto tatovo oktavii to ma byt tatovou oktavii a misto mi to napadlo - me to napadlo!

Dle mého názoru detaily, který tady nejsou podstatný. Nevím kdo jsi ale pokud jsi češtinář tak si někdy přečti noviny. To co se v nich kolikrát dočteš je 100x horší. Mimo jiné byl jsem na češtinu nejlepší ze třídy a z maturity z češtiny mam za jedna! :papa

Jo a sorry všem za řešení tady... :xvul

[upravil dne 11.5.07 stalmik]

Tak cestinar rozhodne nejsem jen me stvou takove patvary... Noviny cist muzu, me nejake i/y ani neprijde... Ale za to tvoje tatovo oktavii nebo mi napadlo bych ti rozhone jednicku nedaval...

Nevim jestli se ti to tak libi, komolit cestinu a nejake hnusne patvary, ale vis jak, proti gustu...

P.S.: ja se za :xvul omlouvat nebudu :aut:D:D:D:D

Tak cestinar rozhodne nejsem jen me stvou takove patvary... Noviny cist muzu, me nejake i/y ani neprijde... Ale za to tvoje tatovo oktavii nebo mi napadlo bych ti rozhone jednicku nedaval...

Nevim jestli se ti to tak libi, komolit cestinu a nejake hnusne patvary, ale vis jak, proti gustu...

P.S.: ja se za :xvul omlouvat nebudu :aut:D:D:D:D

Jde o to, že kolikrát přemejšlim nad něčim úplně jiným než nad tim jak píšu jaký slovo. Ve finále to stejně každej pochopí.

Btw.: Co se týče novin tak tam nejde jen o y/i , ale ty souvětí kolikrát musim číst pětkrát a poté co si přeházim slova tomu teprve rozumim..

Původně zaslal: stalmik

Btw.: Co se týče novin tak tam nejde jen o y/i , ale ty souvětí kolikrát musim číst pětkrát a poté co si přeházim slova tomu teprve rozumim..

:):potlesk

Stalmik : Možná jsi měl jedničku, ale nikdo není dokonalý - třeba u tebe, zrovna češtináře s jedničkou, mi jaksi chybí interpunkce. Ty věty se nedají číst, v těch novinách občas i nějaká ta čárka mezi souvětími je.

BTW: Rada je důležitá, ale aby za chvíli všichni pochopili, co jsi chtěl říci ?

Nelíbí se mi, když někdo przní češtinu, byť má jedničku. :xvul

Za chvíli ji budou prznit i ti s dvojkama.

Jo, a dobrý je si příspěvěk po sobě přečíst ... to jen tak na okraj ...

Původně zaslal: vix

Stalmik : Možná jsi měl jedničku, ale nikdo není dokonalý - třeba u tebe, zrovna češtináře s jedničkou, mi jaksi chybí interpunkce. Ty věty se nedají číst, v těch novinách občas i nějaká ta čárka mezi souvětími je.

BTW: Rada je důležitá, ale aby za chvíli všichni pochopili, co jsi chtěl říci ?

Nelíbí se mi, když někdo przní češtinu, byť má jedničku. :xvul

Za chvíli ji budou prznit i ti s dvojkama.

Jo, a dobrý je si příspěvěk po sobě přečíst ... to jen tak na okraj ...

No pánové, a co budete dělat, až se do ní pustěj ty s pořádnýma "trojakama"?! To bude teprve mazec :D:aut :xvul