Sign in to follow this  
Followers 0
secouver

Statistika (jen pro starší 18ti let :-))

37 posts in this topic

K cemu je to jako dobry? Kdyby tam byly nejaky extra vykony, ale tohle se mi zda jako nic moc prumer :D.

Původně zaslal: DD

K cemu je to jako dobry? Kdyby tam byly nejaky extra vykony, ale tohle se mi zda jako nic moc prumer :D.

To asi jenom aby měl přehled :-)))

to je jako tvrdit - jel jsem v 35 autech a umim ridit :D ale to, ze s nima dohromady najel 100km uz nikde nenapise :D:D:D

V excelu uz to umi, tak ted at se vrhne na trenink, kdyby byl dobry, pritelkyne ho nepusti k PC :D9 (vim ne, pisu ze skoly) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

No tak to je dobrej prasák ...:aut

Chudák holka, co ho vyfasuje na stálo ... :nevim

[upravil dne 7.5.07 MJSytic]

Původně zaslal: MJSytic

No tak to je dobrej prasák ...:aut

Chudák holka, co ho vyfasuje na stálo ... :nevim

[upravil dne 7.5.07 MJSytic]

Tak teď se tu směju jak blázen :D ...děkuju, že jsi mě takhle pobavil, hned budu mít hezčí den :D

mjsytic> Proc myslis? Clovek od prirody neni stavenej na monogamii a je to cosi "vynuceneho" spolecnosti, to vsichni vime. Nemam nic proti tomu si v mladi uzit a ziskat zkusenosti, cloveku to obyvkle pomuze (tedy tem rozumnejsim) vybrat toho spravneho partnera... Akorat ta evidence v excelu je fakt uchylna .. ja pouzival notepad :D :D.

Hmmm - pán bude asi kanec ... :D:D:nevim

Jinak jakákoli evidence tohoto typu je dosti uchylná ... hodná tak maximálně puberťáka, ale ani já (a jako že s pubertou si ještě občas trošku potykám) nic takovýho nevedu ... kor musí bejt pěknej mazec, až mu na to přijde ta vyvolená, kterou má doma ...:myslim

Hmm .. pamatuju si na jednoho kolegu z prace, kterej mel uchylku a seznamoval se pres inzeraty (kdyz byl jeste internet v plenkach). Doma zenu a dite a jeho evidence citala cca novych 80-100 "kousku" rocne. Byl na to hrdy a hrozne se tim chlubil, hlavne pak zaznamem (mel to udelany ve FoxPro) "S = ano". Jednou se priopil a zacal nam ukazovat zaznamy "S = ano" tak vehementne, ze skocil i na ty, ktery ukazovat nechtel. Takovy, ktery mely jmena jako Petr, Honza, Mirek.... :D.

docela by me zajimalo, proc se nejcasteji u poctu styku objevuje jednicka..ze by to svedcilo o jeho kvalitach??:aut to teda moc na chlubeni neni:P

Tommy> To vis, jednou staci - na zarez :D. Nekterym to staci ;).

DD: jasne..jen je otazkou, jestli je to opravdu ten duvod;)

btw. ze si k te statistice nevede i fotodokumentaci:D:D

Když už sme u toho, jaký máte rekord vy v časovém intervalu, za který ste dostali ženskou do postele? :D Já osobně asi dvě a půl hodiny (viděl jsem jí prvně) :myslim Asi né nadarmo se říká, že ženský na to myslejí víc než chlapi :D

[upravil dne 7.5.2007 secouver]

Původně zaslal: secouver

Teď si uvědomuju, trochu blbá otázka :D :D :D

Trochu víc blbá ... Ne každý bere holky, jako statistiku – nehledě na to, že u holky, co ti dá po 2,5hod taky asi nebude vše v pořádku …

Jinak znám spoustu kluků, co mají každou chvilku jinou, jen aby si udělali ten "zářez", a pak se tím někde chlubili a můj názor na ně je, že tvorba statistiky a následné chlubení se jí naznačuje problém s osobností tohoto člověka:nevim

Ale každý se s "dětskými" komplexy vypořádáváme po svém ...