Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co vy na Seat toledo?


Mišak

Recommended Posts

Proč se ptám vas pežoťaku: Sou tu lidi co autum rozumí a dokaží poradit.

Dva na auto: Ano určitě si pro auto nepujdu sám, to s tachometrem sem apsal spíš jen proto abych dodal udaje, jak jednou psal oddie udaj je spíš pro kontrolu.

Toledo a krása: Toledo není zrovna krasavec ale pracant.Jeho provozní naklady sou velice malé a jak většina říka dílu sou 3 prdele.

Nafta versus olej: Nynější majitel měl přístup k naftě stoho usuzuju že by nemusel mít potřebu tam lít olej a paní předním snad taky né.

To jestli Toledo koupím není vubec jasná věc.Teď se ve fazi kdy sním spíše koketuju než abych byl pevně rozhodnut.Majitel nespěchá s prodejem bo shaní díly v barvě aby mohl prodat auto draž.Takže je dost času si auto prohlednou a říct poslední slovo.

Trošku nechapu jak mam zkontrolovat to rozvodové kol?:myslim jestli sou jedinou příznaky špatné starty.By se poznalo hned.

Zatím moc dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psáno výše - u každého auta jsem HNED po koupi dělal rozvody, oleje, filtry , následně jsem řešil nějaké ty čepy, tlumiče a brzdy - to vše během první návštěvy servisu a nikdy bych jinak nejednal. Odkráglovat motor nebo si rozbít hubu kvůli "ušetřenejm" pár stovkám, na to se mám tak nějak moc rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( je to špatné asi sem skončil o jednaní s Toledem: Takže rozvody nový, po bouračce rovnano na stolici, gumy nesjíždí, byl měněn i nějaký čep jaký si majitel nepamatuje, startuje na drb olej nežere.K autu bych dostal ještě jedno na díly ale moc dilu sněho nezbylo.To nejhorší pytle šli ven a nynější majitel nove nedal takže je to bez begu což docela nechci když už to teda pytle ma mít.Taky nevím kolik by mě vyšlo si tam pytle dodat:( Takže pežotek asi zustane ještě chvíly doma a budem se dívat po nějaké zachovalé 406.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víc než bohatá minulost, dal bych od toho ruce pryč ...

Když vyhodit 50 litrů do luftu, tak vem drahou polovočku na dovolenou a budeš mít kladné body a ne brouka v hlavě jak to auto trochu dát do pucu a pak za nějakou chvíli mudrovat komu to zase střelíš že ti na něm vadí ješta hafol věcí.

Člověk by se měl poučit z vlastních, nebo reprodukovaných zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...