Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Technická kontrola-Poreseno


Georginek

Recommended Posts

No to mi ho teda vyndej!!!:bojim Panove stala se mi neuveritelna vec, a budu rad kdyz mi poradite co mam delat.......Po 6 letech jsem byl vykosten z technicke kontroly......Auto jsem koupil pred 4 lety s koly 185/65 r14. Dal jsem tam jeste letnaky original Peugeot 195/50 r15. Ted jsem byl s tema letnakama na technicky a vyrazil me, prej at si je dopisu na technicak. Rekl mi ze mam zajet do Peugeota at mi vystavi potvrzeni ze tam ty kola muzou byt a v Peugeotu na me koukali jak na blazna PREJ ze to nedelaji a nikdy nedelali DAKAR TEPLICE.Ze mam jenom zajit na urad, dat zadost a nechat si to zapsat........:o

V technicaku mam 175/70 r 13 a alternativni rozmer 175/65 r14!!! CO TO TEDY ZNAMENA??? Ze nemuzu jet na technickou ani s jednim typem kol co mam??? 195/50r15 a 185/65 r14????????

ME OTAZKY JSOU NASLEDUJICI!!!

1- Mam na tu technickou zajet znova tam kde mi to proslo minule a nikdo se tim nezabyval??? A LZE jet jinam kdyz mi sundali znamku ze znacky v jinym meste??????

2- To mam jit na urad a jen tak napsat zadost ze chci napsat tyhle rozmery do VT?????? Bez potvrzenii ktery v Peugeotu rikali ze nedavaji?????? NAPISOU MI TO?Prej to na registru stoji 50kc

PS: Nepiste ze mam pouzit hledani to sem udelal ale moudrej z toho nejsem..... Nemam ani doklad o koupi kol ani nic jinyho....kde bych to taky vzal, ze?:myslim

!!!!!!PORADTE PROSIM!!!!!!!:bojim

!!!!!!MOC DEKUJU ZA RADY!!!!!

TAKZE HOTOVO!! Nechal jsem v servisu opravit samostavy a celisti-celkem za 3...:nevim

No ale super bylo ze nejakej zamestnanec toho servisu a timto mu dekuju jeste jednou mi pujcil svoje kola co ma schovany na technickou na 306 protoze ma taky 195/50 r 15...hihi Jeste mi to sami prehodily, zajeli na technickou a zas vratili puvodni kola-zadarmiko!!! TAKZE SUPER

Jinak jsem dostal odpoved od Peugeot assistance jak si nechat zapsat ty kola-

Pokud máte zájem na Vašem voze používat jiný rozměr kol nebo pneumatik než je zapsaný v technickém průkazu, doporučujeme Vám si podat žádost o vystavení atestace, ve které budou uvedeny aktualizované údaje o rozměrech kol a pneumatik schválených k používání u Vašeho typu vozu. Žádost si můžete podat v libovolném autorizovaném servisu sítě Peugeot po předložení velkého technického průkazu.

TAKZE DIKY ZA RADY A MEJTE SE!!!:D:D:D a 2roky klid

[upravil dne 11/5/07 Georginek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

No to mi ho teda vyndej!!!:bojim Panove stala se mi neuveritelna vec, a budu rad kdyz mi poradite co mam delat.......Po 6 letech jsem byl vykosten z technicke kontroly......Auto jsem koupil pred 4 lety s koly 185/65 r14. Dal jsem tam jeste letnaky original Peugeot 195/50 r15. Ted jsem byl s tema letnakama na technicky a vyrazil me, prej at si je dopisu na technicak. Rekl mi ze mam zajet do Peugeota at mi vystavi potvrzeni ze tam ty kola muzou byt a v Peugeotu na me koukali jak na blazna PREJ ze to nedelaji a nikdy nedelali DAKAR TEPLICE.Ze mam jenom zajit na urad, dat zadost a nechat si to zapsat........:o

V technicaku mam 175/70 r 13 a alternativni rozmer 175/65 r14!!! CO TO TEDY ZNAMENA??? Ze nemuzu jet na technickou ani s jednim typem kol co mam??? 195/50r15 a 185/65 r14????????

ME OTAZKY JSOU NASLEDUJICI!!!

1- Mam na tu technickou zajet znova tam kde mi to proslo minule a nikdo se tim nezabyval??? A LZE jet jinam kdyz mi sundali znamku ze znacky v jinym meste??????

2- To mam jit na urad a jen tak napsat zadost ze chci napsat tyhle rozmery do VT?????? Bez potvrzenii ktery v Peugeotu rikali ze nedavaji?????? NAPISOU MI TO?Prej to na registru stoji 50kc

PS: Nepiste ze mam pouzit hledani to sem udelal ale moudrej z toho nejsem..... Nemam ani doklad o koupi kol ani nic jinyho....kde bych to taky vzal, ze?:myslim

!!!!!!PORADTE PROSIM!!!!!!!:bojim

!!!!!!MOC DEKUJU ZA RADY!!!!!

zkus na DI jestli ti napíšou ty kola jako alternativní, stavalo to 10kč, ale pokud je ten rozměr uplně jinej tak to asi nedopadne. Druhá možnost je lepší, pujč si 4 kola s rozměrem co máš v techničáku, jed s tím na TK tam co tě vyrazili a projdeš, pak dej kola zpátky a je to, dělá to takhle skoro každej co má širší kola než by měl mít.;)

Myslim že tyhle 185/65 r14 by ti napsat mohli

[upravil dne 5/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Georginek

No to mi ho teda vyndej!!!:bojim Panove stala se mi neuveritelna vec, a budu rad kdyz mi poradite co mam delat.......Po 6 letech jsem byl vykosten z technicke kontroly......Auto jsem koupil pred 4 lety s koly 185/65 r14. Dal jsem tam jeste letnaky original Peugeot 195/50 r15. Ted jsem byl s tema letnakama na technicky a vyrazil me, prej at si je dopisu na technicak. Rekl mi ze mam zajet do Peugeota at mi vystavi potvrzeni ze tam ty kola muzou byt a v Peugeotu na me koukali jak na blazna PREJ ze to nedelaji a nikdy nedelali DAKAR TEPLICE.Ze mam jenom zajit na urad, dat zadost a nechat si to zapsat........:o

V technicaku mam 175/70 r 13 a alternativni rozmer 175/65 r14!!! CO TO TEDY ZNAMENA??? Ze nemuzu jet na technickou ani s jednim typem kol co mam??? 195/50r15 a 185/65 r14????????

ME OTAZKY JSOU NASLEDUJICI!!!

1- Mam na tu technickou zajet znova tam kde mi to proslo minule a nikdo se tim nezabyval??? A LZE jet jinam kdyz mi sundali znamku ze znacky v jinym meste??????

2- To mam jit na urad a jen tak napsat zadost ze chci napsat tyhle rozmery do VT?????? Bez potvrzenii ktery v Peugeotu rikali ze nedavaji?????? NAPISOU MI TO?Prej to na registru stoji 50kc

PS: Nepiste ze mam pouzit hledani to sem udelal ale moudrej z toho nejsem..... Nemam ani doklad o koupi kol ani nic jinyho....kde bych to taky vzal, ze?:myslim

!!!!!!PORADTE PROSIM!!!!!!!:bojim

!!!!!!MOC DEKUJU ZA RADY!!!!!

zkus na DI jestli ti napíšou ty kola jako alternativní, stavalo to 10kč, ale pokud je ten rozměr uplně jinej tak to asi nedopadne. Druhá možnost je lepší, pujč si 4 kola s rozměrem co máš v techničáku, jed s tím na TK tam co tě vyrazili a projdeš, pak dej kola zpátky a je to, dělá to takhle skoro každej co má širší kola než by měl mít.;)

Myslim že tyhle 185/65 r14 by ti napsat mohli

[upravil dne 5/5/07 Radek Hurvajz]

A ty 195/50 r15 ne??????? Hlavne nechapu ze to 2x proslo, poprve jsem ani nevedel ze je to zavada.......a po druhy nikdo nic nerekl....ALE TED SEM vjel dovnitr ZAVRELI SE VRATA A TEN KRETEN :grr REKL: Mam Te vyhodit ted nebo az potom??? A to me nepozdravil a jeste mi tykal!!!!!:bojim :bojim MAM PENU U HUBY!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U koncesionáře Ti to nenapíšou,tohle lítání už mám za sebou,napíšou Ti to tady,ale nevím,kolik to bude stát.Na úřadě Tě zas poženou k dovozci,že to musí potvrdit,protože to tam bez bez papíru s razítkem nemůžou dopsat.Já nakonec koupil kola od Alcaru s typovým listem a po všech peripetiích to do papírů napsali,ale technik mi dal najevo,že jsem ho hodně naštval,když už mě nemohl někam poslat pro nějaký razítko.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty 195/50 r15 ne??????? Hlavne nechapu ze to 2x proslo, poprve jsem ani nevedel ze je to zavada.......a po druhy nikdo nic nerekl....ALE TED SEM vjel dovnitr ZAVRELI SE VRATA A TEN KRETEN :grr REKL: Mam Te vyhodit ted nebo az potom??? A to me nepozdravil a jeste mi tykal!!!!!:bojim :bojim MAM PENU U HUBY!!!!!!!!No nevim jestli 306 měli někdy v zakladu 15tky, to by jsi už asi musel řešit přes Peugeot, ale ty 14 se tam davaly, tak je možny že ten rozměr sice o jedno širší povolí. Těžko říct, lepší by bylo pujčit ty kola a pak si dát svoje, příště jet tam co jim to nevadilo, holt není TK jako TK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

podle me je to stejne blbost jak se staraji o to kdo ma jakou sirku kol. Podle me pokud to kolo nevylyza pres blatnik auta ven a o nic nedrhne ani pri maximalnim rejdu by jim to melo byt putna. Tot muj nazor

Muj nazor je ze ten TECHNIK byl uplnej magor....Kontroloval datum lekarnicky, jestli mam bezpectnostni sroub na kola, pojistku po pojistce......:grr JSEM VELICE TRPELIVEJ ale todle TO JE KRETENISMUS MAXIMALNIHO RAZENI!!!!!!!!:grr KDYZ SEM VIDEL JAKY PEKACE TO DOSTAVAJ TAK MI PRASKALA TEPNA NA CELE!!!!!!!!!:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olda

U koncesionáře Ti to nenapíšou,tohle lítání už mám za sebou,napíšou Ti to tady,ale nevím,kolik to bude stát.Na úřadě Tě zas poženou k dovozci,že to musí potvrdit,protože to tam bez bez papíru s razítkem nemůžou dopsat.Já nakonec koupil kola od Alcaru s typovým listem a po všech peripetiích to do papírů napsali,ale technik mi dal najevo,že jsem ho hodně naštval,když už mě nemohl někam poslat pro nějaký razítko.:D

TADY??? TO JE KDE??? Mam tam zavolat????

PS: K dovozci ceho? Kol??? Ja je nekupoval, byli v kufru :D kdyz sem to koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

Původně zaslal: Escaper

podle me je to stejne blbost jak se staraji o to kdo ma jakou sirku kol. Podle me pokud to kolo nevylyza pres blatnik auta ven a o nic nedrhne ani pri maximalnim rejdu by jim to melo byt putna. Tot muj nazor

Muj nazor je ze ten TECHNIK byl uplnej magor....Kontroloval datum lekarnicky, jestli mam bezpectnostni sroub na kola, pojistku po pojistce......:grr JSEM VELICE TRPELIVEJ ale todle TO JE KRETENISMUS MAXIMALNIHO RAZENI!!!!!!!!:grr KDYZ SEM VIDEL JAKY PEKACE TO DOSTAVAJ TAK MI PRASKALA TEPNA NA CELE!!!!!!!!!:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Tak lekárnu na technický mi ještě nekontrolovali, jen se jednou ptal jestli ji mám, a pár TK už za sebou mám. To je síla, jinam ted jít už nemůžeš, mají to v zaznamu, alespoň si to myslim, pokud je to jinak tak mě snad někdo opraví, ale bez nalepky by jsi neměl vubec na silnici
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

Původně zaslal: olda

U koncesionáře Ti to nenapíšou,tohle lítání už mám za sebou,napíšou Ti to tady,ale nevím,kolik to bude stát.Na úřadě Tě zas poženou k dovozci,že to musí potvrdit,protože to tam bez bez papíru s razítkem nemůžou dopsat.Já nakonec koupil kola od Alcaru s typovým listem a po všech peripetiích to do papírů napsali,ale technik mi dal najevo,že jsem ho hodně naštval,když už mě nemohl někam poslat pro nějaký razítko.:D

TADY??? TO JE KDE??? Mam tam zavolat????

PS: K dovozci ceho? Kol??? Ja je nekupoval, byli v kufru :D kdyz sem to koupil

Máš tam odkaz, nevidíš?

BTW: datum lékárničky a náhradní žárovky mi na STK kontrolovali taky. A nijak mě to nenadzvedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Georginek

Původně zaslal: Escaper

podle me je to stejne blbost jak se staraji o to kdo ma jakou sirku kol. Podle me pokud to kolo nevylyza pres blatnik auta ven a o nic nedrhne ani pri maximalnim rejdu by jim to melo byt putna. Tot muj nazor

Muj nazor je ze ten TECHNIK byl uplnej magor....Kontroloval datum lekarnicky, jestli mam bezpectnostni sroub na kola, pojistku po pojistce......:grr JSEM VELICE TRPELIVEJ ale todle TO JE KRETENISMUS MAXIMALNIHO RAZENI!!!!!!!!:grr KDYZ SEM VIDEL JAKY PEKACE TO DOSTAVAJ TAK MI PRASKALA TEPNA NA CELE!!!!!!!!!:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Tak lekárnu na technický mi ještě nekontrolovali, jen se jednou ptal jestli ji mám, a pár TK už za sebou mám. To je síla, jinam ted jít už nemůžeš, mají to v zaznamu, alespoň si to myslim, pokud je to jinak tak mě snad někdo opraví, ale bez nalepky by jsi neměl vubec na silnici

Mel jsem taky bobky u prdele kdyz sem jel zpatky- Usti-teplice asi 20km......A TO MAM AUTAK STAREJ 12let JAK NOVEJ a takhle ME VOPRUZUJOU!!!!!:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Georginek

Původně zaslal: Escaper

podle me je to stejne blbost jak se staraji o to kdo ma jakou sirku kol. Podle me pokud to kolo nevylyza pres blatnik auta ven a o nic nedrhne ani pri maximalnim rejdu by jim to melo byt putna. Tot muj nazor

Muj nazor je ze ten TECHNIK byl uplnej magor....Kontroloval datum lekarnicky, jestli mam bezpectnostni sroub na kola, pojistku po pojistce......:grr JSEM VELICE TRPELIVEJ ale todle TO JE KRETENISMUS MAXIMALNIHO RAZENI!!!!!!!!:grr KDYZ SEM VIDEL JAKY PEKACE TO DOSTAVAJ TAK MI PRASKALA TEPNA NA CELE!!!!!!!!!:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Tak lekárnu na technický mi ještě nekontrolovali, jen se jednou ptal jestli ji mám, a pár TK už za sebou mám. To je síla, jinam ted jít už nemůžeš, mají to v zaznamu, alespoň si to myslim, pokud je to jinak tak mě snad někdo opraví, ale bez nalepky by jsi neměl vubec na silnici

Mel jsem taky bobky u prdele kdyz sem jel zpatky- Usti-teplice asi 20km......A TO MAM AUTAK STAREJ 12let JAK NOVEJ a takhle ME VOPRUZUJOU!!!!!:grr:grr

Pujč si kola, pak to v klidku vyřešíš až bude TK hotová, jinak to nevidím;) Jo a bacha na rezervu, mohl by tě na ní nachytat pokud nemáš tu spravnou

[upravil dne 5/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Georginek

Původně zaslal: olda

U koncesionáře Ti to nenapíšou,tohle lítání už mám za sebou,napíšou Ti to tady,ale nevím,kolik to bude stát.Na úřadě Tě zas poženou k dovozci,že to musí potvrdit,protože to tam bez bez papíru s razítkem nemůžou dopsat.Já nakonec koupil kola od Alcaru s typovým listem a po všech peripetiích to do papírů napsali,ale technik mi dal najevo,že jsem ho hodně naštval,když už mě nemohl někam poslat pro nějaký razítko.:D

A to i dobraka jako me DOSTALO!!!!

TADY??? TO JE KDE??? Mam tam zavolat????

PS: K dovozci ceho? Kol??? Ja je nekupoval, byli v kufru :D kdyz sem to koupil

Máš tam odkaz, nevidíš?

BTW: datum lékárničky a náhradní žárovky mi na STK kontrolovali taky. A nijak mě to nenadzvedlo.

No me to nadzvedlo, protoze kdyz se za mnou zavreli vrata ANI ME NEPOZDRAVIL, TYKAL MI A ESTE SE ME ZEPTAL Jestli me ma vyhodit ted a nebo potom?:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Byl to nejaky kreten, ja bych zajel jinam! Tenhle typ lidi znam, maji nejaky mindrak a kompenzuji si ho. Musi si dokazat ze oni jsou neco vic a daji ti to poradne sezrat... :bojim

Zajed jinam a nebo ho naser a pujc si kola co mas v technicaku....

TAKZE MUZU JET JINAM jo????? Otazka je jestli bych prosel tam jako minule.......to jeste nebyly body:nevim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

No me to nadzvedlo, protoze kdyz se za mnou zavreli vrata ANI ME NEPOZDRAVIL, TYKAL MI A ESTE SE ME ZEPTAL Jestli me ma vyhodit ted a nebo potom?:o

Hm, fakt blbeček. Jeď jinam, ale auto musíš mít v cajku, protože jestli ti sundal známku, tak budou všude dost pečlivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Georginek

No me to nadzvedlo, protoze kdyz se za mnou zavreli vrata ANI ME NEPOZDRAVIL, TYKAL MI A ESTE SE ME ZEPTAL Jestli me ma vyhodit ted a nebo potom?:o

Hm, fakt blbeček. Jeď jinam, ale auto musíš mít v cajku, protože jestli ti sundal známku, tak budou všude dost pečlivý.

Pokud pojede jinam, pokud to jde, tak zaplatí znova plnou částku, tady jen 80kč a měli by kontrolovat jen to kvuli čemu mu to nedali, tedy jen kola;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pokud pojede jinam, pokud to jde, tak zaplatí znova plnou částku, tady jen 80kč a měli by kontrolovat jen to kvuli čemu mu to nedali, tedy jen kola;)

To ale záleží na tom, co mu napsali do protokolu (a to my nevíme).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...