Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Strešní nosič P306


xKocour

Recommended Posts

Zdravím Jaricha a mám na něj dotaz za kolik by nosič/příčníky prodal (jestli sem dobře pochopil, má doma originál příčníky na 306 kombi). Nechci zakládat nové fórum, snad mě moderátor nevymaže :mad:. Nabídku mi případně může "jarich" odeslat na e-mail: percival32@seznam.cz . Díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel.happy

Zdravím Jaricha a mám na něj dotaz za kolik by nosič/příčníky prodal (jestli sem dobře pochopil, má doma originál příčníky na 306 kombi). Nechci zakládat nové fórum, snad mě moderátor nevymaže :mad:. Nabídku mi případně může "jarich" odeslat na e-mail: percival32@seznam.cz . Díky :D

Já mám na kombiku nosič z Felicie,který jsem našel u tchýně v garáži a bez problémů.:super jinak na hagusy jsem viděl někde v tescu za 600.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarich

Na 306 hb mam originalni nosic. Vzhledem k tomu, ze jiz zadnou nemam a asi uz mit nebudu je mi na nic...

Hej, toto se upevnuje pod horni tesnici gumou u dveri

Byl by ještě ten nosič? Mám sice sedan, ale tuším, že by na to měl jít i z hatchbacku.. Za kolik bys ho nechal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

ja som mal teraz na 306 uni nosic.

tento pasoval na fabiu,206 corolu a nevem co vsetko este spravil som stim 2500km a ziadny naznam ze to nebolo pevne cize aj univerzalne nosice sa daju pouzit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...