Sign in to follow this  
Followers 0
Kdo

jaké žárovky v hl. světlech

8 posts in this topic

Ave lví bratři, prosím o radu, jaké jsou žárovky v hl. světlech 406ky starší model r.99; ?? Jsou tam H1, nebo jako v novém modelu H7??

Kdybys hledal, tak tu odpověď najdeš a nemusíš zadávat zbytečně nové téma :nevim

Jinak je to H7 - tlumený i dálkový

[upravil dne 4.5.07 MJSytic]

Původně zaslal: komisar

tak sorry smazáno:aut

OK, smazáno též :D

Jj, díky za odpovědi,

MJSytic: já hledal, ale zmiňovali se i H1 i H7 a já nevěděl, která je kam a kterého modelu se to týká. Snad jsem tě moc nerozčílil, to by mně při pátku mrzelo, že bych ti zkazil víkend. Ale díky

Původně zaslal: Kdo

Jj, díky za odpovědi,

MJSytic: já hledal, ale zmiňovali se i H1 i H7 a já nevěděl, která je kam a kterého modelu se to týká. Snad jsem tě moc nerozčílil, to by mně při pátku mrzelo, že bych ti zkazil víkend. Ale díky

Rozčílenej nejsem... Nesmíš si to tak brát ;)... Já tohle píšu preventivně všude, když se někdo ptá na něco, co se tu probírá 2x do měsíce... Je to taky ponaučení pro nováčky, aby nejdřív hledali, než se hned začali ptát ... Takže tak no :)

Původně zaslal: MJSytic

.. Je to taky ponaučení pro nováčky, aby nejdřív hledali, než se hned začali ptát ... Takže tak no :)

Pravda, tady jsem za mlaďase :roll, šlo jen o tyto mé dva dotazy. Vím,, že nejdřív hledat a pak se ptát, ale fakt jsem to nenašel...... mno, zas tak dlouho jsem nehledal a netřídil ;). Navíc jsem někde slyšel, že starý měl H1 a nový H7. Myslel jsem si, že to bylo u 406ky, ale teď můžu dumat, kterého auta se to týkalo. :myslim

Původně zaslal: komisar

tak nepřemýšlej Renault Laguna měla H1 v předních světlech jak tlumená tak dálková druhá generace už pak měla H7 měl jsem ji:super

Teď mi tu hoří uši studem, už vím. :mad: To nebyla 406ka, ale 605ka. Ts, ts, jak jsem mohl zapomenout. Můj typ a já to zapomenu. :papa