Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otačkoměr


jaroslavjir

Recommended Posts

ČUS pánové,

Prosím vás o radu. Mám 405 GLD rok výroby 90/91 s novým motorem ( s vakupumpou na hlavě motoru), převodovkou BE 1/5 (spátečka naproti 5rychl. stupni).

Od kamaráda mužu mít z 405 GRD palubku kde je v základní výbavě otáčkoměr. Tuto palubku chci namont. do 405GLD (bez otáčkoměru)

???? Kam a jak se otáčkoměr napojí na převodovku?:(

Díky za radu MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zkušeností bych nepředpokládal existenci příslušných kabelů v kabinovém svazku. V motorovém pravděpodobně konektor bude, ale tohle zakončení bude nejspíš někde v prostoru kabiny v \"luftě\", takže bude potřeba dohledat na kterým konektoru to končí a dotáhnout k budíkům na příslušný místa příslušný kabely (budou 3) Napájení čidla, zem a signálovej. Nic pěknýho tě nečeká...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky dělal ale měl jsem to o poznání lehčí. Já měl otáčkoměr v palubce ale chybělo mi čidlo tak jsem si to čidlo koupil nový v Peugeotu asi za 750 kč. A k tomu ještě držák čidla, ten stál 100 - 150 kč ale to už nevím jistě. Otvor na to čidlo bylo zezadu na bloku. Bylo z boku k setrvačníku. Díra asi tak 1,5 cm a u ní ještě díra se 6 závitem. Teď mi to už funguje bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...