Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oznaceni skel leptanim VIN


Ferry

oznaceni skel leptanim VIN  

  1. 1. oznaceni skel leptanim VIN


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: petr307

souhlas, nekolik let jsem pouzival CB - obcanske radiostanice na verejnem pasmu, v aute je to opravdu problem na vetsi vzdalenost (pokud nemas na strese dvoumetrovy bic jako jsem mel ja-s tim uz se to da), da se to i zapojit primo na antenu od radia (prodavaj se specialni, ktere slouzi i kprijmu a vysilani CB a na radio-2v1, ale pak pridou ty garaze a signal....pryc:nevim

Tyhle 2in1 a dalsi podobne jsou naprosto na dve veci. Pokud chces alespon trochu slusne vysilat (i prijimat) musis zainvestovat minimalne do DV27R (nevim jak se znaci dnes) ale jeste lepsi jsou s anteny s prodluzovaci civkou. Pokud do neceho takoveho neinvestujes je lepsi rucka s pendrekem z okna :D

mas recht, je to na pytel, ale neni to tak napadny, on to che pouzit jako vyhledavaci system...podle me je to nesmysl. sat vyhledavani je asi best.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: petr307

souhlas, nekolik let jsem pouzival CB - obcanske radiostanice na verejnem pasmu, v aute je to opravdu problem na vetsi vzdalenost (pokud nemas na strese dvoumetrovy bic jako jsem mel ja-s tim uz se to da), da se to i zapojit primo na antenu od radia (prodavaj se specialni, ktere slouzi i kprijmu a vysilani CB a na radio-2v1, ale pak pridou ty garaze a signal....pryc:nevim

Tyhle 2in1 a dalsi podobne jsou naprosto na dve veci. Pokud chces alespon trochu slusne vysilat (i prijimat) musis zainvestovat minimalne do DV27R (nevim jak se znaci dnes) ale jeste lepsi jsou s anteny s prodluzovaci civkou. Pokud do neceho takoveho neinvestujes je lepsi rucka s pendrekem z okna :D

mas recht, je to na pytel, ale neni to tak napadny, on to che pouzit jako vyhledavaci system...podle me je to nesmysl. sat vyhledavani je asi best.

Jasne ze satelit je nejlepsi i kdyz nevim jak je na tom s podzemni garazi. Druha vec je kolik ten satelit stoji a co se rocne plati aby to za 5let nebylo na druhy auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 escape: je to gps, v garaz nekde hluboko pod zemi asi ne, ale to auto se tam musi nejak dostat, jakmile se nedeaktivuje zarizeni majitelem tak pri pohybu vozu okamzite hlasi na dispecink nedovoleny pohyb. je to fakt vychytany. ale prave ta cena je dost krutozni...:nevim cca 15-20tis zarizni a cca 5-10tis rocne sluzba strezeni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

mas recht, je to na pytel, ale neni to tak napadny, on to che pouzit jako vyhledavaci system...podle me je to nesmysl. sat vyhledavani je asi best.

Jo jo, jako vyhledavaci system bych to urcite nepouzil. Je tam i dost velkej problem s technikou zamerovani, kterou ma poradne jen CTU a nekteri radioamateri, kteri jdou hodne do hloubky veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vazne uvazuju o tom vyleptani, nasel jsem jeste jinou firmu www.aaahero.cz, ktera vyslovne uvadi, ze soucasti sluzby je zaregistrovani do databaze OCIS. A ze maji patent na vyleptavani prave toho CZ+VIN. [pak bych ocekaval, ze ostatni firmy v CZ, ktere nabizi leptani CZ+VIN jsou jejich preprodejci, ale pravda take lacinejsi]. Take nabizi obchodnim partnerum vyrazne slevy.

Na svych strankach maji pekne povidani o neucinnosti jednotlivych forem zabezpeceni :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dydzej

Taky vazne uvazuju o tom vyleptani, nasel jsem jeste jinou firmu www.aaahero.cz, ktera vyslovne uvadi, ze soucasti sluzby je zaregistrovani do databaze OCIS. A ze maji patent na vyleptavani prave toho CZ+VIN. [pak bych ocekaval, ze ostatni firmy v CZ, ktere nabizi leptani CZ+VIN jsou jejich preprodejci, ale pravda take lacinejsi]. Take nabizi obchodnim partnerum vyrazne slevy.

Na svych strankach maji pekne povidani o neucinnosti jednotlivych forem zabezpeceni :bojim

no kdyz se podivas na adresu konkurence tak tam maj vypis z patentoveho uradu a spolecnost aaahero.cz ma zaregistrovanou znacku "CZ2" a ne "CZ" oznaceni statu si totiz nikdo patentovat nemuze :D Navic tam zpochybnujou i tu registraci do nejake databaze, protoze v podstate Policie ma registr vozidel, v nemz je uz cislo VIN uvedeno spolu se jmenem majitele od data registrace vozidla, takze dalsi databaze uz jsou zbytecne, navic kradez vozidla, nebo kontrolu vozidla na silnicich provadi prave Policii a porovnava udaje se svoji databazi , takze to je spis reklamni trik, nez nejaka podstatna vyhoda

Jinak ja uz mam od dneska sadu na poste k vyzvednuti, zitra bude k prohlednuti na srazu na Dzbane - mozna bych tam mohl provest i ukazku leptani primo na aute :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze je jedno jestli tam to cz je nebo ne, ale objednal jsem si s cz.

to jejich handrkovani mi prijde takovy detinsky. Jinak leptani je pohodicka, jen si k tomu vem technickej benzin nebo jiny odmastovadlo, aby ty okna byly pred leptanim v poho. Ale to mas ostatne vse v navodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ferry: toho jsem si nevsimnul, diky za upozorneni, vsude v textu a na fotkach maji totiz jen CZ+VIN. A to jsem do toho o vikendu cucel, pravda, ne moc dukladne, protoze o AAA-HERO mi rekl kolega, ktery to od nich ma a ja to porovnaval s CEBIA, od ktere melo vypiskovana skla jedno z mych predchozich aut.

PS Ted na to koukam - vsimnul sis, ze VIN-MARK umistuje doplnkovy kod (napr. to CZ) za VIN, oproti AAA-HERO, ktery ho dava pred? Ze by dalsi patent? ;) Jo a ikvido.com podle obrazku preprodava AAA-HERO, kdyz to tak zkoumam, ale aspon jsou levnejsi.

[upravil dne 10/5/07 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...