Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem potkal srnu ...


Pucmeloun

Recommended Posts

Původně zaslal: BATT

To máš štěstí, já jsem trefil srnu ještě s Fiatem Marea, vzal jsem jí pravým předním rohem. Srna kaput, na autě škoda za 145 000,-. Pojišťovna to vyplácela 5 měsíců než konečně poslala peníze. Hlavně že mají reklamu na peníze do 5 pracovních dnů.:grr

Stejná zkušenost u "český".. teda u mě to bylo 6 měsíců! A to bylo z havarijního.. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: BATT

To máš štěstí, já jsem trefil srnu ještě s Fiatem Marea, vzal jsem jí pravým předním rohem. Srna kaput, na autě škoda za 145 000,-. Pojišťovna to vyplácela 5 měsíců než konečně poslala peníze. Hlavně že mají reklamu na peníze do 5 pracovních dnů.:grr

Stejná zkušenost u "český".. teda u mě to bylo 6 měsíců! A to bylo z havarijního.. :grr

Přesně tak!! U mě 6 měsíců ale v televizi za pět dnů. To asi posílají peníze z Měsíce:myslim:myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem potkal srnu ...

No to si představte,že my jak jsme jely z Melaga,tak cca 6km na D5 za Rozvadovem jsme trefily autobusem dvě najednou a taky ve 100km..Naštěstí se nikomu nic nestalo a autobus měl jen rozbitý levý světlomet..a uplne ve stejnym useku jako vy(alespoń to tam někdo říkal,,,):(

Největší gól byl ten,že jsme kvůli pojištovně čekaly na naši policii,která dorazila až 3 hodiny po srážce!:grr

PS:Chci vám za všechny moc poděkovat za perfekní práci v kuchyni...bylo to všechno super!LUXUS:papa:papa

(to pučmeloun):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...