Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem potkal srnu ...


Pucmeloun

Recommended Posts

Tak vám řeknu, že peugeot je na srážku se srnou naprosto ideální auto. Potkal jsem se na jedné nejmenované dálnici s tímto krásným zvířátkem přesně v rychlosti 100km/hod a dle rad mého kamaráda jsem se ji i přes minimum času trefit prostředkem auta což se mi podařilo. Srna letěla dobrých 80m. Autíčku se nestalo prakticky nic - jen nabořená haupna, prasklý nárazník, obě světla a mlhovky šli do kytek a vrchní příčka se jen něco málo přiohnula. Škoda jen v dílech cca.30 tis., ale auto jede jako by se nic nestalo. Až teda na to , že začal nějak blbnout počítač ...

Poklona před bezpečností 406ky ...

V každém případě ten náraz přímo na střed auta je třeba v takové situaci doporučit - neumím si představit jak by to vypadalo, kdyby to bouchlo na jednu stranu - rána je to fakt veliká ...

Takže pozor na srny a jezděte opatrně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš štěstí, já jsem trefil srnu ještě s Fiatem Marea, vzal jsem jí pravým předním rohem. Srna kaput, na autě škoda za 145 000,-. Pojišťovna to vyplácela 5 měsíců než konečně poslala peníze. Hlavně že mají reklamu na peníze do 5 pracovních dnů.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

a co ty kravičky na D1,to musí být pocit když jedeš 130km/h ne-li více a před tebou k200 kilové kravičky, to nestihneš říct ani dopr....

Škoda, že už skončil předčasně tajný závod. To by se ale divili, co by potkali na dálnici. Na vlastní oči by nevěřili! Ještě, že nejedou Indií, tam by je za srážku krávy na místě ukamenovali:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace:

Původně zaslal: orgacek

a co ty kravičky na D1,to musí být pocit když jedeš 130km/h ne-li více a před tebou k200 kilové kravičky, to nestihneš říct ani dopr....

Škoda, že už skončil předčasně tajný závod. To by se ale divili, co by potkali na dálnici. Na vlastní oči by nevěřili! Ještě, že nejedou Indií, tam by je za srážku krávy na místě ukamenovali

tak tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Marlin

no, ja videl jak Accent trefil jelena. Cumak v pohode, ale srolovana strecha uplne dozadu a ridic to nerozdychal. On mu hlavne skocil primo na sklo.

http://zpravy.idnes.cz/ridic-hyundaie-zemrel-po-srazce-s-jelenem-f1d-/krimi.asp?c=A070210_094002_krimi_jan

jj, to je on. Me dostalo, kdyz asi po mesici rovnali na tom strechu. Rukou na odtahovce, ze pry se jim to nevejde do garaze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pucmeloun

Tak vám řeknu, že peugeot je na srážku se srnou naprosto ideální auto. Potkal jsem se na jedné nejmenované dálnici s tímto krásným zvířátkem přesně v rychlosti 100km/hod a dle rad mého kamaráda jsem se ji i přes minimum času trefit prostředkem auta což se mi podařilo. Srna letěla dobrých 80m. Autíčku se nestalo prakticky nic - jen nabořená haupna, prasklý nárazník, obě světla a mlhovky šli do kytek a vrchní příčka se jen něco málo přiohnula. Škoda jen v dílech cca.30 tis., ale auto jede jako by se nic nestalo. Až teda na to , že začal nějak blbnout počítač ...

Poklona před bezpečností 406ky ...

V každém případě ten náraz přímo na střed auta je třeba v takové situaci doporučit - neumím si představit jak by to vypadalo, kdyby to bouchlo na jednu stranu - rána je to fakt veliká ...

Takže pozor na srny a jezděte opatrně.

Nevíte někdo, dá se v tomto případě na někom vymáhat škoda? Pochybuju, že srna měla povinný ručení.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Operator

Nevíte někdo, dá se v tomto případě na někom vymáhat škoda? Pochybuju, že srna měla povinný ručení.. :D

"Hlavní rozdíl mezi nehodou s lesním a domácím zvířetem je v určení viníka nehody. Zatímco za dopravní nehodu způsobenou domácím zvířetem, jako jsou volně pobíhající kočky, psi, ale i slepice, ovce, krávy, odpovídá jejich majitel, který je také povinen škodu uhradit, na lesní zvěř se zákaz volného pobíhání nevztahuje, takže jí způsobené škody si hradí motorista sám. „Na tyto případy se tedy nevztahuje povinné ručení ani žádné jiné odpovědnostní pojištění majitele zvířete. Proto motoristům doporučujeme uzavřít havarijní pojištění, které škody způsobené srážkou s divokou zvěří kryje,“ vysvětluje tiskový mluvčí České pojišťovny Václav Bálek."

http://www.cpoj.cz/default.aspx?server=1&article=662

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...