Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jizdni kola v 307 SW


jarich

Recommended Posts

Hojte, mate nekdo zkusenosti s jizdnimi koly v 307SW? Dle prodejce je moznost prevozu vnitr vozu 2 kol. Zakoupil jsem i potrebne 2 nosice. Ale ejhle. Na prvni i druhy pohled lze do auta namontovat pouze nosic jeden. A jeste ke vsemu (neznam vyrobce doplnku pro Peugeot, ale i na zaklade drivejsich skutecnosti je to pekny ausus) nesedi predni upevneni nosneho ramu na nosic samotny. Bud lze prevezt kolo pouze jedno nebo mi prodali spatne nosice. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau. Už to tady bylo řešený několikrát (převoz kol v 307). Vnitřní nosiče tu zřejmě nikdo nemá, já sem o nich uvažoval taky, ale když sem hodil dotaz, všichni tvrdili, že je převáží vevnitř "naostro". Pokud ale vím, tak ty nosiče tam mají jít dva v poho. Takže se na to ještě mrkni, kde děláš chybu, případně to reklamuj. Tuším, že sem v nějaké brožuře viděl i fotku s namontovanýma dvou držákama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, na obrazku dve kola v 307 jsem nikde nikdy nevidel, nepocitam-li obrazek z 807:) Se stavajici sadou to tam rozhodne pro 2 nejde takze: ad1 bud mi prodali spatne drzaky a nosice nebo ad2 je to spatne pouzity reklamni artikl, hehe. Kazdopadne puvodne byla pozadovana normalni a to SW bylo zakoupeno vyhradne kvuli tem kolum. Uvidime jak se k tomu postavi prodejce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uchytu v podlaze tam je, diky vyndanym sedackam hafo. Nicmene ty odpovidaji rozteci pouze jednomu drzaku. Na druhy tam proste sice misto je, ale neni ho kam napasovat, resp dalsi drzak jiz neni mozne upevnit do zadneho uchytu na podlaze. Veskere dostupne obrazky na 307 zobrazuji prevoz pouze jednoho kola uprostred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Ja tam držáky nemám, vyháknu přední kola, stáhnu je gumicukem a přehodím dekou, vejdou se v pohodě čtyři, nebo tři osoby a tři kola:papa

Delam to uplne stejne... dve horska kola (sundana predni kola) na stojato na jedne strane stazena gumicukem + kocarek ... a jedem ...

Roletu nechavam doma :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pazout

Původně zaslal: lamancha

Ja tam držáky nemám, vyháknu přední kola, stáhnu je gumicukem a přehodím dekou, vejdou se v pohodě čtyři, nebo tři osoby a tři kola:papa

Delam to uplne stejne... dve horska kola (sundana predni kola) na stojato na jedne strane stazena gumicukem + kocarek ... a jedem ...

Roletu nechavam doma :roker

a jak tlačíte ten kočárek na kolech ??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pazout

Původně zaslal: lamancha

Ja tam držáky nemám, vyháknu přední kola, stáhnu je gumicukem a přehodím dekou, vejdou se v pohodě čtyři, nebo tři osoby a tři kola:papa

Delam to uplne stejne... dve horska kola (sundana predni kola) na stojato na jedne strane stazena gumicukem + kocarek ... a jedem ...

Roletu nechavam doma :roker

nechceš to zkusit vyfotit? jak to vypadá, když sou tam ty kola narvaný? i s tim kočárkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...