Sign in to follow this  
Followers 0
Pietro

Blinkry ...

8 posts in this topic

Zdary všem. Pánové mám problém s blinkrama. Jedu, hodim blinkr vlevo nebo vpravo to je jedno a po vrácení páčky do původní polohy se od ní chvilku ozývá nepravidelně nějaký cvakání, jako nějakej spínač nebo co. Někdy se o ozve jindy ne. A kontrolky blinkrů při tom cvakání neblikají. Je to jen cvakání. Nesetkal jste se někdo s tím už? Nebo nestalo se Vám to? Je to docela nepříjemný. Díkes.

Mam stejny problem - myslim ze to bude kratas v v prepinaci. Zatim jsem se k tomu jeste nedostal - nevim jak by se na to tvaril Airbag.

a cvaká to přímo u páček nabo to jde od pojistkové skřínky? V autě se to rozlíhá a mohl by to dělat přepínač v pojistkovce:cool:

Sorry, ale rozlihat se to muze nanejvys v tve 405-ce, ale ne v me 406-ce :D Je to primo z pod volantu - delalo mi to i skudce, ale tam k tomu byl lepsi pristup.

taky mi to dela.. (405 TD) a jak jsem vypozoroval, tak to dela v dolni poloze volantu nejvic - pokud ho jen trosku prizvednu, tak to prakticky prestane cvakat.... tak nevim

ALE ja takovy PAZVUKY jako je vrzani stresniho svetelnyho panylku pri otevrenym krytu str. okna, tohle cvakani z volantu a vrzani krytu zavazadlovyho prostoru RESIM HLASITEJSIM rachtanim takorka odeslych reproduktoru PRI ZAPNUTYCH BASECH :cool:

rek bych, ze kdyz neblikaj blinkry a neco cvaka pod volantem tak to muze byt spatnej prerusovac blinkru. Normalni rele. V 405 je vlevo pod volantem, jak je to u 406 nevim, ale myslim ze bude taky nekde v tech mistech...musis jit po zvuku-:-)