Quiddo1

Vyhřívané sedačky

12 posts in this topic

Mám dotaz:

Zjístil jsem že asi mám vyhřívané sedačky tj. , že mi vedou kabely zespodu do obou předních sedaček,ale nikde jsem nenašel jak by se dali zapnout a tak by ně zajímalo co je potřeba k zprovoznění asi nejspíš nějaké relátko a vapínač ale nevím přesně co? Mohl by mi někdo s tím pomoci?

Původně zaslal: Ladman

kabely ti vedou do sedaček kvůli bočním airbagům.

taky si myslim.

ale jeste se Quiddo mrkni kolik ti tam tech kabelu vede? Me tak vedou 3 dvojice + 1 samostatny.

taky tam jsou kabely do pyropatron napinače pásů,musím tě zklamat ale vyhřívane je nemáš .:nevim

POKUD MÁŠ VÝHŘÍVÁNÉ SEDAČKY TAK BY SI MĚ ZA RUČNÍ BRZDOU TLAČÍTKA S KONTROLKAMA A DRÁTŮ POD SEDAČKOU JE OPRAVDO HODNĚ ASI 8-10

Tlačítka jsou na středovém panelu, jak je ruční brzda :

post-0-14109595564192_thumb.jpg

ja som našiel pod sedačkami toto, dva zapojené jeden hnedý a jeden oranžový konektor, z toho oranžového šiel potom hrubý oranžový kábel ku pásu vzadu asi k pyropatrone, a jeden biely konektor nezapojený, bočné airbagy ani pred spolujazdcom nemám, môže ten hnedý konektor slúžiť na vyhrievanie sedačky keď som objavil pri ručnej brzde pod tým krytom dva nezapojené konektory :myslim

[upravil dne 6.5.2007 mirec.dk.406]

post-0-14109595564755_thumb.jpg

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja som našiel pod sedačkami toto, dva zapojené jeden hnedý a jeden oranžový konektor, z toho oranžového šiel potom hrubý oranžový kábel ku pásu vzadu asi k pyropatrone, a jeden biely konektor nezapojený, bočné airbagy ani pred spolujazdcom nemám, môže ten hnedý konektor slúžiť na vyhrievanie sedačky keď som objavil pri ručnej brzde pod tým krytom dva nezapojené konektory :myslim

ten hnědý je stejně ve slepé zástrčce,ale je to ono

Původně zaslal: mirec.dk.406

to znamená, že keby som zohnal tie vypínače čo sú pri ručnej brzde tak mi to nepôjde :bojim

přesně tak ,musel bys mit v sedácích a opěradlech vyhřivané podložky,před pár týdnama totu někdo prodával i s oladači za 2000,- bylo tam i foto, zkus to dohledat ,uvidíš.

ajven: tady jsou ty krytky místo zapalovače (jsou ze Š Felicia) :

post-0-14109595606697_thumb.jpg