Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo ventilace (vnitřní-vnější)


Quiddo1

Recommended Posts

Prosím o pomoc:měl jsem v servu strhaná plastová kolečka a bývalý majitel to asi věděl tak ho odmontoval.Mně se podařilo je nahradit podobnými ze starého videa,ale co se stalo ,někde se mi zatoulalo vnější ozubené kolo,je to kolo co je na pastorku serva a přenáší sílu na ozub. kolo u vzduchové klapky,zřejmě je tam jen nasazené a někde ho bývalý majitel ztratil,tak se chci touto cestou zeptat jestli někomu doma neleží,nejspíš se nedá samostatně koupit a nebo jak přesně vypadá ,že bych si ho z nějakého podobného vyrobil.

Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem ,

tak jsem kontaktoval toho pána co tu ve foru psal ,že je opavuje,ale on mi napsal že už to nedělá ,takže bych chtěl touto cestou poprosit zda někdo nemá doma přebytečné to bílé kolo co je vyfocené na obrázku se servem.Anebo pokud má někdo poblíž nějaké autovrakoviště a pokud by byl tak hodný a to servo s tím kolem mi tam nekoupil,tady ve výchoních čechách žádný vrakáč není a jet na blind do Prahy se mi nezdá jako nejvhodnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Quiddo1

Ahoj všem ,

tak jsem kontaktoval toho pána co tu ve foru psal ,že je opavuje,ale on mi napsal že už to nedělá ,takže bych chtěl touto cestou poprosit zda někdo nemá doma přebytečné to bílé kolo co je vyfocené na obrázku se servem.Anebo pokud má někdo poblíž nějaké autovrakoviště a pokud by byl tak hodný a to servo s tím kolem mi tam nekoupil,tady ve výchoních čechách žádný vrakáč není a jet na blind do Prahy se mi nezdá jako nejvhodnější.

to je těžké i na vrakovištích v praze je to nedostatkové zboží a když už ho mají tak s přemrštěnou cenou:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Quiddo1

Ahoj všem ,

tak jsem kontaktoval toho pána co tu ve foru psal ,že je opavuje,ale on mi napsal že už to nedělá ,takže bych chtěl touto cestou poprosit zda někdo nemá doma přebytečné to bílé kolo co je vyfocené na obrázku se servem.Anebo pokud má někdo poblíž nějaké autovrakoviště a pokud by byl tak hodný a to servo s tím kolem mi tam nekoupil,tady ve výchoních čechách žádný vrakáč není a jet na blind do Prahy se mi nezdá jako nejvhodnější.

Máš vrakáč za rohem v Jeníkovicích, bral jsem tam něco na 406, pokud budeš mít štěstí tak to tam seženeš, http://www.autovrakovistejenikovice.wz.cz/index2.htm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...