Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krádež auta Pražáci pozor a nejen lidičky z Prahy!!!


Zipík

Recommended Posts

Smutná to událost, horší by bylo kdyby jsi to někde rosekal s rodinou.Vím, že to bolí, ale pokud něco našetříš, koupíš jiné.

Závěrem jenom dodávám, že při dopadení toho hajzla by jsme ho měli všichni ukamenovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak mi dnes přišlo usnesení od policie...Vzhledem k tomu,že z provedených šetření nebylo zjištěno osoby pachatele,ani nebyly zajištěny odcizené věci,rozhodl jsem o odložení věci.....Tak jsem přišel už oficiálně o piškotka:(Ach jo:(

[upravil dne 13.6.07 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Tak mi dnes přišlo usnesení od policie...Vzhledem k tomu,že z provedených šetření nebylo zjištěno osoby pachatele,ani nebyly zajištěny odcizené věci,rozhodl jsem o odložení věci.....Tak jsem přišel už oficiálně o piškotka:(Ach jo:(

a tak je to u nas skoro vzdycky..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

měl bych takovou vychytávku jakou má jeden u nás u baráku. Nevim kde si to sehnal ale je to špička.Má tam botičku.Normální policajtskou botičku. Jednou sem sledoval, čí to je a pak sem zjistil že Normálně vleze do kuru vytáhne botičku a de domu. Ráno ji uklidí spátky do kufru a jede prič

:potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

měl bych takovou vychytávku jakou má jeden u nás u baráku. Nevim kde si to sehnal ale je to špička.Má tam botičku.Normální policajtskou botičku. Jednou sem sledoval, čí to je a pak sem zjistil že Normálně vleze do kuru vytáhne botičku a de domu. Ráno ji uklidí spátky do kufru a jede prič

:potlesk:super

Tyhle botičky prodával LIDL cca za 500kč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vendi.stejskal

měl bych takovou vychytávku jakou má jeden u nás u baráku. Nevim kde si to sehnal ale je to špička.Má tam botičku.Normální policajtskou botičku. Jednou sem sledoval, čí to je a pak sem zjistil že Normálně vleze do kuru vytáhne botičku a de domu. Ráno ji uklidí spátky do kufru a jede prič

:potlesk:super

Tyhle botičky prodával LIDL cca za 500kč

Dokonce se tu i o tom psalo na fóru, ale nevím kde:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...