Tornado

Peugeot 308 již za dva měsíce, SW nikdy

14 posts in this topic

Francouzská automobilka Peugeot oznámila termín představení nástupce úspěšného modelu nižší střední třídy 307. Peugeot 308 bude světu představen 27. června a to ve verzi hatchback. Do prodejů se pak dostane tento vůz na přelomu srpna a září a zhruba po měsíci bude dostupný i u nás. Brzký termín představení zřejmě málokoho překvapí, již předminulý týden jsme vám přinesli špionážní fotografie nemaskovaného Peugeotu 308 z focení propagační materiálů v Jihoafrické republice.

Peugeot zároveň oznámil, že rodinná verze SW se v případě modelu 308 již v nabídce neobjeví. Tuto úlohu převezme zcela nový model, který vzejde z koncernové platformy, na které stojí nynejší Citroen C4 Picasso.

Zkopirovano z autorevue.cz

To je nějaká blbost. Pokud vím, s eswéčkem se počítá, akorát se asi bude menovat 3008.

Původně zaslal: oddie

Pche, teprve 308. Já už před x lety měl 309 :aut

Takovejch bude více. Jsou někteří, co ji mají i nyní.

No, zrovna včera jsem nad tím (opakovaně) přemýšlel. S čím přijde Peugeot, až dojde k devítkám ve svých jedinečných číselných kombinacích, kerý ho vždycky identifikovaly? :myslim

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: oddie

Pche, teprve 308. Já už před x lety měl 309 :aut

Takovejch bude více. Jsou někteří, co ji mají i nyní.

asi jeste s prodejem pockam. Treba stoupne na cene:D

Původně zaslal: Ferin007

No, zrovna včera jsem nad tím (opakovaně) přemýšlel. S čím přijde Peugeot, až dojde k devítkám ve svých jedinečných číselných kombinacích, kerý ho vždycky identifikovaly? :myslim

Řekl bych, že Francouzi si nad tím lámou hlavu trochu déle, a rozhodně nejsou moc vděčni tomu, kdo očísloval tu 309...

no, asi bude nova 309k a a 309ku prejmenuji znova na Talbot :D

No, pozor, PSA má údajně resuscitovat svoji značku Talbot a uvést s ní na trh nový nízkonákladový auto, kerý by konkurovalo Loganu. Mělo by to dvě výhody:

1. Nekazilo by to image Citroënu a Peugeotu.

2. Nemuseli by to auto vyrábět dvojmo, jako Citroën i jako Peugeot.

No, pozor, PSA má údajně resuscitovat svoji značku Talbot a uvést s ní na trh nový nízkonákladový auto, kerý by konkurovalo Loganu. Mělo by to dvě výhody:

Talbot jo?

Původně zaslal: Marcel505

Talbot jo?

Jo jo Talbot, má to být asi vzkříšení této značky. Našel jsem to na těch stránkách Simca klubu jak jsi mi poslal.

post-0-14109596207621_thumb.jpg

Původně zaslal: Tornado

Francouzská automobilka Peugeot oznámila termín představení nástupce úspěšného modelu nižší střední třídy 307. Peugeot 308 bude světu představen 27. června a to ve verzi hatchback. Do prodejů se pak dostane tento vůz na přelomu srpna a září a zhruba po měsíci bude dostupný i u nás. Brzký termín představení zřejmě málokoho překvapí, již předminulý týden jsme vám přinesli špionážní fotografie nemaskovaného Peugeotu 308 z focení propagační materiálů v Jihoafrické republice.

Peugeot zároveň oznámil, že rodinná verze SW se v případě modelu 308 již v nabídce neobjeví. Tuto úlohu převezme zcela nový model, který vzejde z koncernové platformy, na které stojí nynejší Citroen C4 Picasso.

Zkopirovano z autorevue.cz

tak Swéčko bude.....huráááááááááááááá

http://automix.centrum.cz/~~cook~lucie.sigmundova/clanek.phtml?id=10449