Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvýšení výkonu 306td??


Georginek

Recommended Posts

Panove, poradte je to jen teoreticky dotaz ale zajimalo by me jestli se da vymackat z motoru 1.9td z 95 neco vic koniku??? Myslel jsem postelovat turbo ale bude to znat????? Samozrejme nejsem magor, takze nechci znicit motor a ani nechci aby to zralo 10l-na sto......da se neco udelat,co nebude tak nakladny a nicemu to neuskodi?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

Panove, poradte je to jen teoreticky dotaz ale zajimalo by me jestli se da vymackat z motoru 1.9td z 95 neco vic koniku??? Myslel jsem postelovat turbo ale bude to znat????? Samozrejme nejsem magor, takze nechci znicit motor a ani nechci aby to zralo 10l-na sto......da se neco udelat,co nebude tak nakladny a nicemu to neuskodi?:aut

Dávaj se podložky pod ovládání turba a přidá se na naftě, ale je to kravina, už takhle tomu praskaj hlavy až to neni hezký.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Georginek

Panove, poradte je to jen teoreticky dotaz ale zajimalo by me jestli se da vymackat z motoru 1.9td z 95 neco vic koniku??? Myslel jsem postelovat turbo ale bude to znat????? Samozrejme nejsem magor, takze nechci znicit motor a ani nechci aby to zralo 10l-na sto......da se neco udelat,co nebude tak nakladny a nicemu to neuskodi?:aut

Dávaj se podložky pod ovládání turba a přidá se na naftě, ale je to kravina, už takhle tomu praskaj hlavy až to neni hezký.

TAK TO MAS PRAVDU UZ MAM NA SVEDOMI DVA KUSY!!!!!!!:D:D:D:D:D

TEDA NE JA ALE TY KRETENI NA EMISICH A DRUHOU DOLITI STUDENY VODY DO ZAHRATYHO MOTORU:potlesk

[upravil dne 5/5/07 Georginek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: Heinss

Já mám za to že by se měla spotřeba snížit,ne? Přeci když má auto větší sílu tak by to mělo teoreticky míň žrát.Ale každá úprava motoru jde na úkor výdrže....motor jde rychleji do háje,ale zase jsou ty motory v sérii docela poddimenzovaný.....

Láry fáry !

Aby to míň žralo, musíš zvýšit účinnost. Kupříkladu přepracováním spalovacího prostoru, odstraněním nežádoucích třecích ploch apod. ( ani nechtěj vědět, kolik to stojí peněz)

nebo můžeš najít obezličku v lepším palivu (vyšší výhřevnost při stejné účinnosti) nebo zvýšením dávky paliva (více paliva=vyšší výkon při stejné účinnosti)

trochu studovat, a nejen techniku...

... protože, motory jsou sice dneska přiškrcený - především kvůli emisím, ale asi proto (a taky kvůli ceně) jim chybí už i ona pověstná robustnost.

Takže, kuchejte katy, přidávejte saze - dojedete na alergie a záněty horních cest dýchacích. Ale což, ta plechovka je dneska už stejně jen spotřebák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...