Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tvrdý spojkový pedál


prco

Recommended Posts

Prosím poraďte. Už odkedy mám moju 307 ide mi dosť ťažko stláčať spojkový pedál(napr keď to porovnám s inými autami, je to veľký rozdiel). Inak spojka zaberá v pohode. Dá sa tuhosť pedálu nejako nastaviť, alebo to tak má byť? Neviam či je to mechanické, alebo nejaká hydraulika. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Scofield

Spojkový pedál u mého HDI má dvě polohy uchycení bovdenu na pedálu. Standardně je asi to tvrdší. Přendal jsem to na druhou polohu a pedál je o poznání měkčí. Pozor ať to uchycení neulomíte... je plastové.

a kde to najdu?? plz - mám dva dny nový autíčko tak ještě nevim kde co najít :nevim

[upravil dne 13.7.07 J85k2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scofield

Spojkový pedál u mého HDI má dvě polohy uchycení bovdenu na pedálu. Standardně je asi to tvrdší. Přendal jsem to na druhou polohu a pedál je o poznání měkčí. Pozor ať to uchycení neulomíte... je plastové.

Co to máš za Hdi? Nevalíš nám trochu klíny do hlavy!!!?

Hdi má hydraulickou spojku kde tuhost se nedá štelovat a natož nějakým bovdenem!!! :xvul

Jinak mě jde pedál taky tíž oproti jiným vozidlům a pokud nepřesedám do jiných strojů tak si na to člověk zvykne a je to OK :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bladerunner: ROFL, ROFL, ROFL - to s tou manželkou :-)

Pokud porovnám spojkový pedál u Octávie a u mojeho 307 16V, tak u Octávie jde asitak 3x tíž.

Mohl bys nějak přesněji specifikovat, co to znamená, že pedál jde "těžce"? Kolik newtonů je třeba na stlačení? Nebo to k něčemu přirovnat. Každý je zvyklý na něco jiného. Asi to nepomůže, ale zkus stříknout trochu WDčka do kloubu pedálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...