Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoradio P806 - demontaz


pavex

Recommended Posts

Zdravim,

originalne radio Philips (ktore sa montovalo do P806) ma slaby prijem, tak chcem skontrolovat ako je pripojena antena zozadu radia, pripadne ju vymenit.

Ako dostanem najjednoduchsie radio von? traba na to ist zhora, alebo zospodu?

A ako sa demontuje stresny panel so svetlami, aby som sa dostal k antene? Aby som nieco neodlomil...

Pravdepodobne budem musiet vymenit antenu (ta povodna je nalomena) , takze prosim vsetky informacie sem.

A este jedna vec - rad by som tam pripojil nejaky normalne predajny CD changer? (ten original sa uz asi nepredava) Ako na to? Su tam uz niekde zapojene konektory? (napr. vzadu nad pravym kolesom?)

[upravil dne 2.5.07 pavex]

[upravil dne 2.5.07 pavex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,to stropní světlo s vypinači jsem měl také dole,ale už dávno...Nejdříve jsem sundával ty průhledné krytky nad žárovkama a mám dojem,že se ukázaly nějaké samořezné pežot šroubky.Na vyloupnutí krytek by byla nejvhodnější "špachtle" široká asi 15 mm.Další jsem dal do pošty pro Tebe.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Ahoj, zatéká mně kolem antény. Nevíte někdo zda kovová krytka zespoda uchycení antény (viz foto) je matice nebo je to jen slisované spojení. Potřeboval bych to uchycení antény ke střeše rozebrat/přitáhnout a bojím se abych to neutrhnul.

post-4610-141096393959_thumb.jpg

post-4610-1410963939623_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak krytka jde sundat a pod ní je matice, je to jen stínění. Pokud by nešla rukou tak zkus kleštičky

Co se táče zatékání tak těsní pouze ten plast na střeše, těsnění tam není, stačí očistit střecha i ten plast, pokus chceš mít jistotu podnázni to silikonem

[upravil dne 17/8/14 22:16 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den. Nahodou,nevie niekto zistit kod na radio Philips 22RC 465/65 ? Dost by mi to bodlo kedze som kupil 806ku s nejakym MP3 radiom ale nejde mi ovladanie na volant,preto som dostal radio z fiata ulysse ale bez kodu ktory majitel nema :( Pomoze niekto ?

[upravil dne 26/8/14 09:09 od Joker1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...