Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diody do svetel


oni

Recommended Posts

jelikoz mam angeleyes sundane z auta kvuli technicke,rozhodl jsem se spravit krouzky!jsem eletrickej antitalent tak vas chci poprosit o radu.doporucte mi nejake diody s vysokou svitivosti,aby byli videt ze sviti i za denniho svetla.chtel bych docilit efektu jako u vozidel bmw a byla by dobra i ta barva.za kazdou radu budu vdecnej a predem dik....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši v klidu já sem byl na technické tak jak auto je viz fotky z internetové stránky a uplně v klidu takže světla bych vůbec neřešil:super

To ONI--->dej tu prosimtě fotku těch světel z blízka na ty diody ať se na to můžu mrknout a něco vymyslet;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to psal jinde, ale jen pro úplnost, diody bych vynechal, ne kvůli stk, ale nač dráždit PČR, v případě předních světel bez homologace je auto nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a z toho plyne: 6 bodů, odebrání ŘP až na 6 měsíců a pokuta až 15 tis ve správním řízení, samozřejmě můžete jezdit léta a nebude problém, ale pokud narazíte na vola v uniformě, tak jste takříkajíc v řiti ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem si myslel ze to bude nejaka trubice,ktera sviti cela!jde o to ze kdyz jsem do toh strcil 20w zarovku tak to svitilo uplne super,ale okamzite se to rozzhavilo,ze to okamzite tavilo ten okolni plast!!!a zarovky s malou watazi jsou zase o nicem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chtel jsem ti navrhnout prstynek z AutoLED a pred neho nejaky mlecny rozptylovy plexisklo aby to vypadalo ze sviti cela plocha ale jak jsi napsal ze to nechces rozdelavat tak ti asi nikdo moc neporadi :( leda ja mam doma bilou led diodu kupovanou v GMelektonic. Stala sice 300 ale mam ji ve svetle na kolo a 10m silnice pred sebou mi osviti jako ve dne a dokonce na me uz nekolikrat blikali ridici ze mi to moc sviti (nemam to zatlumene smerem nahoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...