Sign in to follow this  
Followers 0
oni

diody do svetel

21 posts in this topic

jelikoz mam angeleyes sundane z auta kvuli technicke,rozhodl jsem se spravit krouzky!jsem eletrickej antitalent tak vas chci poprosit o radu.doporucte mi nejake diody s vysokou svitivosti,aby byli videt ze sviti i za denniho svetla.chtel bych docilit efektu jako u vozidel bmw a byla by dobra i ta barva.za kazdou radu budu vdecnej a predem dik....:papa

jen otazka,kdyz tam budu mit vpredu "andely" tak me pres technickou nepusti???:myslim

pokud nejsou u nas schvaleny do provozu...tak asi ne

ale mozn aje lepe nedrazdit technickeho komisare :D

to je jsany,co nema homologaci tak je v p.......! a ja chci dat i zadni diodovy lampy,tak jsem zvedav

hoši v klidu já sem byl na technické tak jak auto je viz fotky z internetové stránky a uplně v klidu takže světla bych vůbec neřešil:super

To ONI--->dej tu prosimtě fotku těch světel z blízka na ty diody ať se na to můžu mrknout a něco vymyslet;):papa

ja si myslim ze by to proslo,akorat nefunguje naklapeni svetel a pokud si ten manik na technicky na to vzpomene a zjisti ze tam zadny neni,muze vas vyhodit!!

Původně zaslal: oni

ja si myslim ze by to proslo,akorat nefunguje naklapeni svetel a pokud si ten manik na technicky na to vzpomene a zjisti ze tam zadny neni,muze vas vyhodit!!

To naklápění by šlo předělat ne?

asi neslo,v tech svetlech je tohle na pevno,je tam jen manualni u svetla,to by bylo strasne moc prace!!

LEDkama origo BMW trubice nenazenes... na svetle to nepujde videt a ve tme to nebude vyrazne :myslim

a cim teda,uzjsem koukal na zarovky,ale ktery by svitili jak bych si predstavoval,tak se nesmirne zahrivaj,vse by roztavily!!

fakt by nekdo nevedel,za tyden bude doma uz naraznik,tak bych to chtel mit hotove!!!prosim,prosim

už jsem to psal jinde, ale jen pro úplnost, diody bych vynechal, ne kvůli stk, ale nač dráždit PČR, v případě předních světel bez homologace je auto nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a z toho plyne: 6 bodů, odebrání ŘP až na 6 měsíců a pokuta až 15 tis ve správním řízení, samozřejmě můžete jezdit léta a nebude problém, ale pokud narazíte na vola v uniformě, tak jste takříkajíc v řiti ... :papa

oni: netusim, jak to ma udelane BMW, ale LEDky to nejsou... jsou to nejake spesl trubice, neco jako mala ohnuta zarivka na 12V :myslim

LEDky vymysleli tuneri :roker

to jsem si myslel ze to bude nejaka trubice,ktera sviti cela!jde o to ze kdyz jsem do toh strcil 20w zarovku tak to svitilo uplne super,ale okamzite se to rozzhavilo,ze to okamzite tavilo ten okolni plast!!!a zarovky s malou watazi jsou zase o nicem!

A co zkusit několik diod? Třeba čtyři diody se svítivostí aspoň 10000mcd by mohlo být lepší řešení než jedna s 16000mcd... :myslim

jenze jde o to,ze bych musel ty svetla rozdelat a to se mi nechce,nechci riskovat ze se mi budou rosit nebo neco takovyho!!!

no chtel jsem ti navrhnout prstynek z AutoLED a pred neho nejaky mlecny rozptylovy plexisklo aby to vypadalo ze sviti cela plocha ale jak jsi napsal ze to nechces rozdelavat tak ti asi nikdo moc neporadi :( leda ja mam doma bilou led diodu kupovanou v GMelektonic. Stala sice 300 ale mam ji ve svetle na kolo a 10m silnice pred sebou mi osviti jako ve dne a dokonce na me uz nekolikrat blikali ridici ze mi to moc sviti (nemam to zatlumene smerem nahoru)

no me ted napadlo sehnat ten svitici ledkabel,ten by se dal protahnout dokola,ale asi barvu nemaj nejakou normalni a svitit to moc nebude!

ten kabel neber to je na nocni dekorace taze to sviti jako bludicka a ty ledky tam jsou po 5ti cm to je hodne.

Ja osobne bych tam dal asi toto.

tak po jednom centimetru a vlozit to tam misto te hadice