Sign in to follow this  
Followers 0
mande

Pokles výkonu a prosim oradu

6 posts in this topic

Mam 406 HDI 80kw a mam jeden problém, kterej řeším par měsíců.Při rychlostním stupni 4 a 5 , se mi v první třetine přidáni plynu někdy stane , že mi spadne výkon motoru(přestane mi jit turbo) a oběví se mi diagnostika nouzového režimu.Po vypnutí klíče a znovu nastartování to zas jede normalně,ale je to dost velkej pech,kterej me dost štve.Mam za sebou par diagnistik(která píše,že jde do turba hodně nebo málo vzduchu) i rozebráni a nasledné čištení turba,ale přičina stále nenalezena.Prosim o pomoc a radu,ktera má pro mě váhu zlata....dekuji...

[upravil dne 15.5.2007 mande]

mam asi podobny problem, bylo mi receno ze to asi dela vaha vzduchu. mozna pomuze jeji vycisteni, ale spis pry bubu muset koupit novou

je to možne, že to bude váha vzduchu,ale každej mi říka , že je to málo pravděpodobné

Původně zaslal: mande

Mam 406 HDI 80kw a mam jeden problém, kterej řeším par měsíců.Při rychlostním stupni 4 a 5 , se mi v první třetine přidáni plynu někdy stane , že mi spadne výkon motoru(přestane mi jit turbo) a oběví se mi diagnostika nouzového režimu.Po vypnutí klíče a znovu nastartování to zas jede normalně,ale je to dost velkej pech,kterej me dost štve.Mam za sebou par diagnistik(která píše,že jde do turba hodně nebo málo vzduchu) i rozebráni a nasledné čištení turba,ale přičina stále nenalezena.Prosim o pomoc a radu,ktera má pro mě váhu zlata....dekuji...

[upravil dne 15.5.2007 mande]

já mám ten samý problém na 406 HDi - když sešlápnu plyn,

tak se stane, že místo aby šel nahoru, tak se motor trápí a

potom najednou vyštřelí a jede.Je to / nevím jestli to pojmenuju dobře / spínací ventil turba - problém je , že někde musí přisávat vzduch.Ten ventil je přidělaný za motorem na skeletu- vede z něho několik hadiček.Pokud to chceš vědět přesně, tak si zajeď na diagnostiku - a ta by ti měla ukázat chybu.