Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vvittyho Brod


Recommended Posts

Jestli jste se sem dostali tak, že jste před koncem Skryjí odbočili vpravo a jeli cca 1 km po úzké silničce dolů z kopce, pak jsem tam jel jako první já při hledání, kam JirkaP umístil mou kontrolu - nakonec jsem zbaběle vzdal a umístil sebe i s kontrolou na úplně jiné místo, čímž jsem Jirku drobátko naštval

Jak jsem následně zjistil, velice podobně se zachoval i Marcel a John, takže když jsem dojel do campu, měl Jirka tep těsně pod hranicí infarktu (a nebylo to z vedra)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude asi tim steskem po rodnem domove, hihi :)

dekuji za krasne fotky :papa

PS: je zajimave, jak se ta bila RZ zrcadli ve vode hihi :)

2Medved: to se mu ani nedivim... taky jsme marne Johna hledali na oznacenem parkovisti, ale aspon jsme si dali hezkou prochazku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jestli jste se sem dostali tak, že jste před koncem Skryjí odbočili vpravo a jeli cca 1 km po úzké silničce dolů z kopce, pak jsem tam jel jako první já při hledání, kam JirkaP umístil mou kontrolu - nakonec jsem zbaběle vzdal a umístil sebe i s kontrolou na úplně jiné místo, čímž jsem Jirku drobátko naštval

Jak jsem následně zjistil, velice podobně se zachoval i Marcel a John, takže když jsem dojel do campu, měl Jirka tep těsně pod hranicí infarktu (a nebylo to z vedra)

Já dojel podle mapy - akorát snad nějakou lesní cestou - na kontrolní stanoviště docela dobře. Ale škoda, docela bych si zabrodil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

to bude asi tim steskem po rodnem domove, hihi :)

dekuji za krasne fotky :papa

PS: je zajimave, jak se ta bila RZ zrcadli ve vode hihi :)

2Medved: to se mu ani nedivim... taky jsme marne Johna hledali na oznacenem parkovisti, ale aspon jsme si dali hezkou prochazku :)

Jojo, Johnovo kontrolni stanoviste jsi nenavstivil sam :-)

I my jsme se ho tam marne snazili najit, narozdil od Medveda, ktery se sice taky premistil, ale byl primo na trase, takze jej neslo minout, John se schoval pres most a te vlajky na zabradli jsem si teda opravdu nevsiml....

Ale musim rict, ze jsem byl docela prekvapeny, kdyz jsem po obede dorazil na kontrolni bod, kde prede mnou nestalo ani jedno auto ve fronte. Radost me presla, kdyz jsem zjistil, ze to jedine stojici auto na tom place neni John, ale nejaka skodovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...