Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uzávěra ventilace


Doyle

Recommended Posts

Ahoj všem. Sháním mechanizmus na uzavírání okruhu ventilace. Taková ta černá krabička umístěná na ventilátoru topení. Pokud by někdo měl. V zásadě by mi stačil jen ten vnitřek, konkrétně plastová kolečka - motorek je funkční.Nebo nemáte někdo tip, kde ho na netu sehnat ?

[upravil dne 1/5/07 Doyle]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Doyle

Ahoj všem. Sháním mechanizlus na uzavírání okruhu ventilace. Taková ta černá krabička umístěná na ventilátoru topení. Pokud by někdo měl. V zásadě by mi stačil jen ten vnitřek, konkrétně plastová kolečka - motorek je funkční.Nebo nemáte někdo tip, kde ho na netu sehnat ?

vítej v klubu pacientů:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pokud by byl zájem tak už tu výrobu mám natrénovanou (na koleně),jo a jinak ten pán co to opravoval, tak už to nedělá.V případě že by byl zájem ,bych nechal udělat formu na ty dvě ozub. kola co se lámou,ale myslím že by ta cena byla přibližně stejná asi těch 700,- za opravu.Co jsem se poptával,tak ty dvě formy by vyšly na 15.000,- ale třeba ukecám slevu:D a nebo hodně velkej obrat,ale s tím to zas tak horký nebude.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...