Doyle

Uzávěra ventilace

13 posts in this topic

Ahoj všem. Sháním mechanizmus na uzavírání okruhu ventilace. Taková ta černá krabička umístěná na ventilátoru topení. Pokud by někdo měl. V zásadě by mi stačil jen ten vnitřek, konkrétně plastová kolečka - motorek je funkční.Nebo nemáte někdo tip, kde ho na netu sehnat ?

[upravil dne 1/5/07 Doyle]

Původně zaslal: Doyle

Ahoj všem. Sháním mechanizlus na uzavírání okruhu ventilace. Taková ta černá krabička umístěná na ventilátoru topení. Pokud by někdo měl. V zásadě by mi stačil jen ten vnitřek, konkrétně plastová kolečka - motorek je funkční.Nebo nemáte někdo tip, kde ho na netu sehnat ?

vítej v klubu pacientů:(

Já měl stejný problém ,nakonec jsem sehnal podobné z jednoho starého videa a kupodivu to funguje,ale zase mi chybí to venkovní co je nasazené na pastorku serva.

Nemáte někdo doma jedno zbylé?

Ahoj, taky patrim mezi ty šťastný co maji polámaný kolečka :-) Zitra jedu na vrakáč tak snad seženu i když musím uznat, že se dá jezdit i bez toho :-)

Teda pokud by byl zájem tak už tu výrobu mám natrénovanou (na koleně),jo a jinak ten pán co to opravoval, tak už to nedělá.V případě že by byl zájem ,bych nechal udělat formu na ty dvě ozub. kola co se lámou,ale myslím že by ta cena byla přibližně stejná asi těch 700,- za opravu.Co jsem se poptával,tak ty dvě formy by vyšly na 15.000,- ale třeba ukecám slevu:D a nebo hodně velkej obrat,ale s tím to zas tak horký nebude.:bojim

Neměl by někdo prosím foto toho servomotorku otevřeného ?? Já nemám digi foťák...

Původně zaslal: Doyle

Neměl by někdo prosím foto toho servomotorku otevřeného ?? Já nemám digi foťák...

no čirou náhodou mi tady jeden motorek dnes pózoval

a ze strany . Stačí ti to?

post-0-14109595620611_thumb.jpg

Jo to je přesně ten pohled co se mi před týdnem taky naskytl z velkýho kola chybělo pár zubů a to malé bylo celé oholené,naštěstí to mám už opravené a v autě a zatím OK.