Ivaavi

hydraulika u střechy cabria 306

6 posts in this topic

hadice u střední pístnice mi propouští hydr.tekutinu jako by to prokapává.Hadice prodávají jen v sadě(16000,-)nemáte zkušenost jak opravit?Hadice nejde nastavit kůli ukončení.:myslim:

Se s tim nemydli, takový hříšný peníze za to platit.

Je hafol firem co dělá hydrauliku pro stroje a pod. Pokud budeš mít koncovky (nebo se dá vymyslet redukce), tak ti udělají hadici na metráž, podle toho jakou chceš. Bude textylně opletená, dvouoplet, na oleje, vzduch, bezním, opanceřovaná, teflonová.

Cenově jsme si nechaly dělat opanceřované teflonové hadice k turbu, olej, voda a ceny vychází kolem 400 za kus (samozřejmně cena je pak lineárně závislá na metráži).

Něco ve stylu firmy J.S.C. (http://www.jsc-brno.cz/cz/).

Tam jsou šikovní borci a mají veliký sortiment.

Hledej v okolí opraváře hydrauliky - zeptej se u traktoristů - zemědělců, případně u bagristů, atd. Pro dílnu, která denně dělá hydrauliku to nebude problém.

Mně nahradil prasklou hadici na 30 cabrio Petr Kožich peko@peko.cz, tel. 286856437. Vše včetně montáže stálo 1832,- Kč s DPH.

Mně odešla řídící jednotka hydrauliky. Je to jeden tišťák, schovaný v pravých zadních světlech. U Domanského za něj chtějí 42 tis. korun !?! Umí někdo poradit ?

Dík vojtech-hruska(závin)post.cz

Mel sem u 306 cabrio stejny problem, taky me utikal olej z hydraulicke nadoby, tak sem zacal koumat kde to srci a zjistil sem ze u jedny hadycky je napraskla koncovka, ktera se nasazuje do cerpadla.Tak sem trubicku demotnoval, zavaril a vse behalo tak jak melo ;o)

behni za autobusarmi. oni maju presne taku istu ako ma byt v cabrio. ten isty priemer a dokonca maju tlak 6 pascalov a nie len 3. koncovky si zalisujes aj sam.