Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ideální rychlost 206


MichalKozel

Recommended Posts

jak budeš jezdit kolem 110 tak budeš mít spotřebu dobrou.Jestli chceš jezdit po dálnici 90 tak to nemá ani cenu na ni jezdit.Leda že by sis vzal klobuk a vyjížděl na ni akorát v neděli.A řeknu ti že v 90 budeš na te dálnici nebezpečnejší než jak bys jel 140

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove tak moje 206 1.4i vytahne na dalnici i 195 tachometrovych. Na dlouhodobou jizdu to neni protoze to auto uz na to neni stavene ale 170 se da jet v klidu. ten motor nen zase tak slaby...

Jen me zajima jak dokazete jezdit za 6.1l/100km ja vim ze jezdim hlavne mesto ale i tak jezdim dost okresky a pod 6.8 v kombinaci se nedostanu a to i kdyz se snazim. Normalne mivam tak 7 - 7.2 ale to kdy mam vylozene nastartovat popojet zastavit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty kokos to ani ja nechapem, 195?:) hmm...mne to da 170..sa mi zda ze raz tak 175..ale akoze to fakt dobra cesta a nie kopec :D

ist na dialnici 90 ci je to nebezpecne ci nie.neviem, ked sa pichnes za kamionom:)

ale na spotrebu urcite 110 na dialnici ako 90, totiz male kopceky a uz papaa viac..radsej mat dostatocnu rychlost:P

a este k spotrebe, co som bol teraz za 17dni v juznej europe, na 4800km som mal spotrebu 6.4/100km, takze Escaper, noh neviem..6.8 je dost..dokonca ja v BA spravim cez tyzden v meste takisto dobru spotrebu, max do 7l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já převážně jezdím po Praze, 206SW 1,1 a průměrná spotřeba okolo 6,5-6,8 l...Jinak rekord mám 6,05 l ale to jsem jezdil po okreskách...Pod 6l jsem to ještě nedostal...A k tý dálnici dle techničáku má 1,1 max. rychlost 160km/hod, jel jsem s tím už 165km/hod. a ještě tam tak 700 otáček bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4HDi je idealni rychlost do 110 km/h ... ted jsem nalil aditivum a vzal na JET naftu a ujel 220km

- 40km mesto (vymotani se z Ostravy a Brno) - do 60km/h , na mest okruhu 90km/h

- 80km okreska - oderske vrchy : ostrava - lipnik nad becvou prumerne 90km/h neloudal jsem sekdyz potrebuji predjet vytocim klidne do 3500

- 100km dalnice - 110km/h , z kopce 130km/h

jinak jedu dle palubaku a je s podivem ze pri stejne rychlosti jde mit klidne rozdil v aktualni spotrebe okolo 0,5l, je potreba najit polohu pedalu tak ze auto nezpomaluje ale drzi rychlost a spotreba je nejnizssi ...

spotreba po dojeti do cile 4,1 l/ 100km

mam tuhle cestu najetou hodne pres 400krat a overil jsem si dve veci ...

1. kdyz pojede clovek 90kmh jindy nez v noci nebo ve slabem provozu je nebezpecny, leda ze by si nasel kamion a visel za nim celou cestu.

2. jede-li 130kmh, musi byt neustale ve strehu a hlidat si pomalejsi auta takze cesta unavuje

rozdil v cili dela v idealnim pripade 20minut ale staci jedna kolona (u D1, R47 je porad neco) a je to v ... plus spotreba je ihned mnohem vyssi a to az k 4,8l - protoze clovek nejede plynule diky pomalejsim autum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...