Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování všem účastníkům srazu


Recommended Posts

Dorazil jsem také až nyní (ne však úplně ze srazu), a vidím že už bylo vše řečeno.Byl jsem s dcerou poprvé a fakt DÍÍÍÍK za krásný víkend. Toto opravdu zorganizovat není žádná sranda, proto další dík všem co se podíleli na organizaci, nechci nikoho vynechat tak prostě všem.

Jakmile to bude trochu možné, rád bych se zůčastnil i Šebetova. A jak čtu příspěvky, že by v nějakém novém triku???:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

ad trička: nevím s kým jsme se o tom bavili, ale je nutno zvážit, zda bychom byli na srazu všichni v "jednom" tričku - myslím tím jednu barvu. Pak někoho hledat je docela problém.

to jsme se bavili spolu. Taky netopku napadla jedna věc, že by bylo sice hezký vědět, jak se jmenují členové klubu, ale na srazy taky jezdí doprovod. tzn nechvat udělat trička i pro "návštěvy?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž děkuji za příjemný i když velice náročný víkend ;)

Jen bylo zvláštní, že předplacené hotovky v restauraci při orienťáku byly dražší než ty z jídelního lístku koupené přímo na místě :myslim

PS - jinak naše lodičková skupinka měla zaručeně nejlepší čas o sjíždění prý nesjízdného jezu ani nemluvě :roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fox.chosen

moc pěkné to bylo :potlesk jen mě mrzí, že jsme museli odjet s přítelkyní už v sobotu večer (rodinné důvody :nevim). Ale i přes drobné problémy s orienťákem jsme se na něm náramně bavili, byl to parádní závod :super

Děkujeme za fajn víkend :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtěl poděkovat za svůj první sraz,bylo to fakt super,Jirkovi se chci omluvit za tak brzký úprk domů,ale byly problémy v práci,pak do toho ještě potíže s motorem,takže sem o návratu moc nepomýšlel.

Každopádně sraz byl super,bylo fajn naživo potkat lidičky,s kterýma sem si tu za minulý rok docela dost pokecal.

Trika-bylo by to fajn,připojuji se k objednávce,jak řekl KOTCH,představovat se nickem a pak ještě jménem každýmu na srazu...to je na dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fox.chosen

to mi připomíná, že jsem chtěl poslat velký pozdrav Netopýrce, která hned v pátek procházela nové tváře a hezky se nám představila :super

Když člověk na srazu skoro nikoho nezná tak jsou takoví lidičkové k nezaplacení :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fox.chosen

to mi připomíná, že jsem chtěl poslat velký pozdrav Netopýrce, která hned v pátek procházela nové tváře a hezky se nám představila :super

Když člověk na srazu skoro nikoho nezná tak jsou takoví lidičkové k nezaplacení :papa

:D:D:D Mno děkujiii, děkujiii, to je taky moje clubová funkce:

seznamovač - dohazovač :)

a když jsem viděla ty vyděšené tváře nováčků, musela jsem ukázat i svou lidskou tvář a hezky slušně se představit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fox.chosen

to mi připomíná, že jsem chtěl poslat velký pozdrav Netopýrce, která hned v pátek procházela nové tváře a hezky se nám představila :super

Když člověk na srazu skoro nikoho nezná tak jsou takoví lidičkové k nezaplacení :papa

Jojo,přesně tak,taky oceňuji ty,kteří se chovají k nám nováčkům vstřícně:superI když na mě při představování se zapomněla a musel jsem se "vnutit"až při kreslení obrázku na zadní sklo před orientákem:(:P:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

toJezkovi.voci: trika pro navstevy...? to mi pride uz prilis komplikovane. ze budou mit vsechny stejnou barvu bych neresil, najdete si cloveka stejne jako kdyby mel tricko ruzove.

Prave proto bych navrhoval něco jako visačky, ty se narozdíl od triček dají udělat na koleně. I pro návštěvy. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...